logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy ta relacja ma szansę przekształcić się w związek?
Autor: Piter (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2019-12-26 21:22

Witam! Chciałbym się Was poradzić w sprawie sercowej:
Od czterech miesięcy piszę z dziewczyną poznaną na fejsbukowej grupie dla chrześcijańskich singli. Na sym początku zastrzegła, że nie nastawiać się od razu na szukanie chłopaka bo jest po trzech nieudanych zwiazkach. Ostatnio pojechałem się z nią spotkać na żywo Spędziliśmy razem cały dzień. Na koniec powiedziała, że jej się podobało i chciałaby to powtórzyć. Na pożegnanie mnie przytuliła :) Dziś zapytała mnie co sądzę o naszej relacji czy jest czysto kolezenska, odpowiedziałem, że jeżeli nadal będzie nam się dobrze układało a ona będzie chciała i będzie gotowa to chciałbym przejść na poziom wyżej niż koleżeństwo. Ona powiedziała że też jej dobrze w tej relacji ale na razie, cytuję "nie traktuje tego na tym etapie jako coś więcej" Mówi że jest na takim etapie w życiu, że poznaje siebie u chce poznawać ludzi, zawierać znajomości, kiedy byłam związkach traciła pozostałe znajomości. I tutaj pytanie:
Jak myślicie, co mam o tym myśleć? Staram się sobie za dużo nie obiecywać, ale czy ta relacja ma szansę przekształcić ię w związek??? Będę wdzięczny za Wasze opinie ;)

 Re: Czy ta relacja ma szansę przekształcić się w związek?
Autor: Mateusz (31.42.21.---)
Data:   2020-01-03 21:21

Jeśli będziesz na tym pracował, czyli starał się zabiegać o względy to tej dziewczyny, a także upewniał się, czy naprawdę jesteś tym, kogo ona szuka, to czemu nie? Jedyny problem w tym, że na tym forum nikt Ci tego nie powie. Sam musisz się przekonać, czy ta relacja jest "rozwojowa".

 Re: Czy ta relacja ma szansę przekształcić się w związek?
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2020-01-03 23:12

Tak, ma szansę - jeśli nie będziesz niecierpliwy, zaborczy ani zazdrosny o inne znajomości.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: