logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mój post o Szatanie został tu skasowany.
Autor: Jarek (82.177.5.---)
Data:   2020-01-28 09:55

Witam. Oglądając wiadomości w tv. widać wyraźnie jak szatan bez pardonu atakuje i chce zniszczyć naszą ojczyznę. Podwójne standardy jakie stosuje Komisja Europejska próbując przeszkadzać w reformie sądów, czy przekopie Mierzei Wislamej, jawne łamanie prawa przez sędziów, panująca susza sklania mnie jako wierzącego katolika do stwierdzenia, że bliskie jest już przyjście Pana Jezusa. Szatan atakuje naszą ojczyznę bo jesteśmy prawdopodobnie ostatnim katolickim krejem w Europie. Poza tym Matka Boża z Medjugorie cały czas ludzi upomina o tym że Szatan istnieje że chce naszej zguby że ludzie grzeszą nawołuje ich do nawrócenia a w Kościele katolickim temat Szatana jest przemilczany tak jakby go nie było i to jest największym zwycięstwem Szatana że się o nim nie mówi nie demaskuje się go i może on działać w ten sposób po kryjomu prowadzić partyzantkę i doprowadza ludzi do zguby ludzie ocknij cie się!

Do moderatora katolickiego forum pomocy katolika i nie wiem dlaczego pancerze zeruje moje posty ale widać na tym forum wyraźnie poprawność polityczną Która panuje ogólnie na świecie i że nie wolno mówić nic przeciwko szatanowi nic nie wolno mówić przeciwko diabłu i jak diabeł atakuje naszą ojczyznę i nas wszystkich jest to bardzo smutne że katolickie forum unika tego tematu i że nie wolno mówić nic na temat diabła z wyrazami szacunku Jarek PS jeżeli pan chce może pan prywatnie do mnie napisać odpowiedź na ten post na mój adres e-mailowy

 Re: Mój post o Szatanie został tu skasowany.
Autor: von reznicek (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-01-29 19:21

Po pierwsze na tym portalu jest trochę artykułów i postów poświęconych diabłu, polecam opcję "szukaj" zamiast rzucać bezpodstawne oskarżenia.
Po drugie podstawowa wiedza z historii Polski pokaże ci że zło wielokrotnie atakowało nasz kraj z dużo większą mocą, niż to się dzieje dziś (II wojna światowa, wojna z Sowietami, rozbiory Polski, potop szwedzki, najazd tatarski itd.), a o przyjściu Pana Jezusa wiadomo że dokładną datę zna tylko Bóg Ojciec (Mt 24,43).
Po trzecie, proponuje mniej oglądania wiadomości w TV - tak dla higieny psychicznej jak i duchowej.
Z Panem Bogiem.

 Re: Mój post o Szatanie został tu skasowany.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-01-29 19:57

Panie Jarku,

Został skasowany, bo może był nie na temat? Jak się dobrze przypatrzyć, to żadnej "poprawności politycznej" tu się nie dostrzeże. Po prostu jej nie ma.

 Re: Mój post o Szatanie został tu skasowany.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2020-01-29 20:20

Jarku, to jest forum pomocy. Jakiej pomocy potrzebujesz?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: