logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Moim problemem jest lenistwo.
Autor: Miłosz (20 l.) (---.esnet.pl)
Data:   2020-02-21 14:02

Szczęść Boże,
Mam prawie 20 lat, za 2 miesiące kończę technikum. Jednym z moich problemów jest niestety lenistwo, nie mogę się zmotywować do nauki maturalnej, ale ostatnio moim problem jest to, że nie wiem na jakie studia iść, ja chcę iść na studia, ale nie wiem na jakie, kolejnym problemem jest to, że chce po maturze iść do pracy, ale ja mam do wszystkiego 2 lewe ręce. Odnośnie studiów myślałem o pedagogice z resocjalizacją, ponieważ trochę się interesuje problemami mlodziezy, zachowaniami innych osób, ponieważ miałem takie problemy i mam, codziennie się modlę o zdanie matury i ogólnie o moją przyszłość. Jestem bardzo zestresowany całą tą sytuacją, duzo o tym myślę i dlatego proszę was o pomoc. Odnośnie technikum, poszedłem do niego bo gdzieś musiałem iść, ale nie żałuję bo poznałem wspaniałych nauczycieli, i nawróciłem się właśnie w tym technikum, w gimnazjum byłem degeneratem z resztą w szkole średniej też, gimnazjum wspominam tragicznie, ale w wakacje 2018 roku się nawróciłem. Może któryś lub któraś z was miała taki problem, proszę was o modlitwę i o rady jak mam się modlić w tej sprawie i czy wybrać ten kierunek o którym wspominalem.

 Tematy Autor  Data
 Moim problemem jest lenistwo. nowy Miłosz (20 l.) 
  Re: Moim problemem jest lenistwo. nowy Estera 
  Re: Moim problemem jest lenistwo. nowy Klara 
  Re: Moim problemem jest lenistwo. nowy Marzena 
  Re: Moim problemem jest lenistwo. nowy Miłosz 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: