logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy grzeszę nie upominając innych?
Autor: Aga (---.play-internet.pl)
Data:   2020-02-25 16:14

Witam. Mam pytanie do Was. Jestem w pewnym środowisku między ludźmi w której wiem że postępują źle a nie mam odwagi ich upomnieć i nazwać tą rzecz po imieniu tylko mówię trochę na okrętkę albo tłumaczę samą siebie że tak nie robię a ich już nie. Nie mogę powiedzieć o co chodzi ale to sprawa nagminna. Męczy mnie to bo z jednej strony chciałabym tak wprost ich upomnieć bo wiem że robią źle ale z drugiej strony nie mam odwagi boję się że stracę dobre relacje w nimi. Proszę powiedzcie mi czy grzeszę nie upominając innych? Ja w sumie daję im przykład bo sama tego nie robię albo pokazuję że mi na tym nie zależy...ale tylko pokazuję a nie mówię wprost. Czy postępuję właściwie? Powiem tylko tyle że nie tak dawno sama tak postępowałam ale przestałam od momentu nawrócenia. Oni wiedzą że się nawróciłam. Proszę powiedzcie czy robię źle nie mówiąc im wprost.

Chciałabym mieć tyle odwagi żeby to powiedzieć i się nie przejmować ich opinią ale niestety nie potrafię... przepraszam Jezusa za to że taka jestem. Czy Bóg może mieć mi to za złe? Miałam nawet sen jak jakiś głos (męski)mówił mi że pozwalając im na to tak jak bym sama grzeszyła. I żebym stamtąd odeszła...Ale ja im nie pozwalam bo ja generalnie nie jestem osobą która ma jakiś wpływa na to. Poza tym to są dorośli ludzie i powinni wiedzieć. Nie wiem kto to był w tym śnie ale zaniepokoiło mnie to. No i mam z tego powodu rozterki i wątpliwości. Czy słusznie?

 Tematy Autor  Data
 Czy grzeszę nie upominając innych? nowy Aga 
  Re: Czy grzeszę nie upominając innych? nowy Mateusz 
  Re: Czy grzeszę nie upominając innych? nowy B. 
  Re: Czy grzeszę nie upominając innych? nowy Magdalena 
  Re: Czy grzeszę nie upominając innych? nowy Mary 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: