logo
Sobota, 30 maja 2020
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Uczucie jak by to nauczanie mnie dotyczyło.
Autor: dos (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2020-03-25 21:06

Mam taki problem od pewnego momentu jak np jakiś ksiądz np dominik chmielewski, piotr glas coś mówi na temat jakiegoś grzechu i takie uczucie jak by to mnie dotyczyło chociaż może tak nie być np o nie wyznawaniu grzechów ze szczegółami przy spoiwiedzi albo o złości do bliźniego podczas przyjmowania komini św i wy każdym przekroczeniu bariery przykazania widze potepienie i przez to czuje złośc do Boga

 Re: Uczucie jak by to nauczanie mnie dotyczyło.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-03-26 19:03

dos

Proponuje najpierw zajrzeć do Słownika Języka Polskiego i zwrócić koniecznie uwagę na zasady pisowni oraz budowę zdań i nie gubić liter w wyrazach. Napisałeś niechlujnie i bez większego sensu. Postaraj się bardziej skupić nad tym jak piszesz i co chcesz konkretnie wiedzieć.

 Re: Uczucie jak by to nauczanie mnie dotyczyło.
Autor: dos (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2020-03-26 20:53

Czasami się dołuje chyba 90% wykładów księży i takie uczucie jak by to o mnie chodziło i też jakby popełnienie jakiegoś grzechu od razu skutkowało potępieniem.

 Re: Uczucie jak by to nauczanie mnie dotyczyło.
Autor: bvr (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-03-26 23:01

Polecam radykalnie zmniejszyć ilość treści przyjmowanych z internetu. W nadmiarze wszystko szkodzi. A rozterki sumienia proponuje rozwiązywać w konfesjonale.

 Re: Uczucie jak by to nauczanie mnie dotyczyło.
Autor: Marta (---.16-1.cable.virginm.ne)
Data:   2020-04-01 19:22

To są pewnie skrupuły albo jakaś nerwica na tle religijnym. Zresztą, te wykłady nie są przecież tylko na temat grzechów? W chrześcijaństwie nie chodzi głównie o unikanie grzechów, tylko o Bożą miłość.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: