logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mąż mnie poturbował, walczę o niego.
Autor: Dorota (---.climaxnet.pl)
Data:   2020-05-10 20:52

Nasze małżeństwo zawsze było burzliwe. Ale zawsze się dogadywalismy. Do momentu gdy mąż znalazł sobie przyjaciółkę, a póžniej okazało się że z nią sypia. Wtedy też młodszy syn popełnił samobójstwo. Mąż od zawsze sobie popijał, ale od tego czasu już się nie hamował. Gdy był na mnie wściekły, uciekał do niej, a po kilku dniach błagał, abym go przyjęła do domu. We wrześniu po raz pierwszy wyrzuciłam go z domu. Ale przebaczylam i poprosiłam, żeby wrócił. Trzy tygodnie zrobił mi awanturę, oczywiście pod wpływem alkoholu, rzucił we mnie talerzem, a najgorsze, że córkę(27l), gdy stanęła po mojej stronie, poszarpał i poturbowal, gdyby nie syn to nie wiem jakby się to skończyło. Wezwalam policję, dostał ostrzeżenie, ale pod wpływem emocji, wyrzuciłam go. Kocham go jednak, jesteśmy prawie 35 lat po ślubie, znów mu wybaczałam, ale on nie chce o niczym słyszeć, znów mieszka z przyjacìólką, walczę o niego. Modlę się codziennie do Sw. Rity i Św. Judy Tadeusza, już nie raz mi pomógł, więc teraz może też wyglądam pomoc. Tylko czy warto?

 Tematy Autor  Data
 Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Dorota 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Aneta 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Estera 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Asia 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Margaret 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Pitgol 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy ta gorsza 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Hanna 
  Re: Mąż mnie poturbował, walczę o niego. nowy Renia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: