logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga.
Autor: klara (---.centertel.pl)
Data:   2020-05-13 13:15

Rozumiem Cię doskonale, miałam ostatnio takie załamanie, chciałam odejść od Boga, nie modliłam się, ale krzyczałam do Niego w myślach "Teraz Ty o mnie zawalcz jeśli chcesz, ja już nie mam sił. Okaż mi swoje działanie" i wiesz co? niemal natychmiast poczułam w sobie takie słowa "Przecież Cię kocham" i tak, Pan Bóg zadziałał, zawalczył o mnie natychmiast. Po tym było mi głupio wobec Niego, ale w prawdziwym i żywym życiu duchowym takie kryzysy się zdarzają. Pozwól Bogu ujawnić się w Twoim życiu, przypomnij sobie dobre momenty, na pewno miałaś takie dzięki właśnie wierze. Na początku życie bez Boga wydaje się łatwiejsze, ale to nie może się dobrze skończyć, tylko z Nim można przeżyć to życie tak jak trzeba. Polecam Ci również pogłębienie relacji z Maryją, co mi też pomaga i mogę polecić to piękne pieśni religijne, szczególnie te do Ducha Świętego - dodają sił. Zacznij może od szczerych (nawet krótkich) rozmów z Bogiem, zadawaj Mu pytania, powiedz co Ci się nie podoba, powiedz co chciałabyś zmienić w życiu. Skoro tu na forum napisałaś, to znaczy że tak naprawdę nie chcesz Go stracić. Życzę sił :)

 Tematy Autor  Data
 Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Klara (18 l.) 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga... nowy B. 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy klara 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy danusia 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Hanna 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Klara (18 lat) 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Hanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: