logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga.
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2020-05-13 14:44

Pokonany kryzys zaprowadzi Cię wyżej.
To co przeżywasz jest normalne a zbierając takie doświadczenia, tym bardziej zaprowadzą Cię bliżej Boga. Ważne jest Twoje przylgnięcie, przytulenie do Serca Jezusa a on Cię poprowadzi. Mów do Niego, wołaj do Boga.
Wiara to nie system, to bardziej odpowiedź na próby jakimi jesteś poddawana. Kochana, poradzisz sobie tylko nie "świruj" :)
Słowo Boże ma ogromną moc przemieniającą ludzkie serce, jest jak miecz obosieczny i ono w tych zewnętrznych kryzysach (np. koronawirusem, czy niemożnością poruszania się) jest naszą siłą.
Ponieważ Biblia Starego i Nowego Testamentu w jednym tomie, jest dla mnie ciężka, no cóż słabe nadgarstki, korzystam z Ewangeliarza, Słowo na każdy dzień, edycja Świętego Pawła. Jest tam też króciutki komentarz kapłański.
Postaraj się na jakieś problemowe, czy zwyczajne codzienne trudności zaglądać do Pisma Świętego i na pewno odnajdziesz odpowiedzi i serce Twoje będzie pałało. Bóg nigdy Cię nie opuści, nawet kiedy gubisz jakoś swoją drogę, bo czasem przez takie doświadczenia trzeba, byś mocniej związała się z Nim i dla Niego.

 Tematy Autor  Data
 Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Klara (18 l.) 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga... nowy B. 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy klara 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy danusia 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Hanna 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Klara (18 lat) 
  Re: Obawiam się, że przestałam wierzyć w Boga. nowy Hanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: