logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Świętokradztwo. Jak zacząć od nowa?
Autor: Anna (---.centertel.pl)
Data:   2020-05-28 18:37

Kiedy doszło do mojego nawrócenia, postanowiłam odbyć spowiedź z całego życia. Poszłam do kościoła i umówiłam się z księdzem na konkretny dzień, żeby wypowiedzieć moje grzechy. Było to dla mnie bardzo ważne i nie chciałam robić tego w czasie Mszy. Bez problemu ksiądz znalazł dla mnie czas i ustaliliśmy termin. Spisałam sobie wszystkie moje grzechy na kartkę i po prostu czytałam jeden po drugim. Było ich około 30tu ;)
Najważniejsze, że chcesz zacząć od nowa. Nie myśl w ten sposób, że nie zasługujesz na przebaczenie. Jezus zna wszystkie Twoje przewinienia i cieszy się z tego, że do Niego wracasz. Tylko to się liczy. Wszystko inne to przeszłość. A teraz pomyśl o tym jak bardzo pragniesz tego, żeby Ci przebaczył. Czujesz to pragnienie? Tak samo Ty przebacz swojej żonie. Zapomnij i nie wracaj już do tego, ponieważ drążąc to co było, niszczysz Waszą teraźniejszość oraz wspólne jutro. Każdy w życiu popełnia błędy. Jeżeli nie jesteś w stanie znieść jej przeszłości, to po prostu nie pytaj. Nie każdy rozumie, że warto dochować wierności swojemu przyszłemu mężowi/żonie. Jednak to nie oznacza, że jest się złym człowiekiem. Ludzie pochodzą z różnych środowisk. Jedni nie mają takiego szczęścia wychowywać się w domu, w którym będą przekazywane wartości zachęcające do czystości przedmałżeńskiej. Nie zatruwaj Waszego małżeństwa od środka. Raczej uświęcaj je każdego dnia. Nikt nie jest bez winy i każdy potrzebuje przebaczenia. Zamiast być "katem" dla swojej żony, bądź dla niej jak Jezus.
Czytaj dużo o Jezusie. Z czasem to pomoże Ci spojrzeć na świat i ludzi oczami miłosierdzia.
Tylko od Ciebie zależy ile miłości podarujesz każdego dnia. Powodzenia.

 Tematy Autor  Data
 Świętokradztwo. Jak zacząć od nowa? nowy Dariusz 
  Re: Świętokradztwo. Jak zacząć od nowa? nowy Anna 
  Re: Świętokradztwo. Jak zacząć od nowa? nowy dwd 
  Re: Świętokradztwo. Jak zacząć od nowa? nowy Mary 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: