logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła?
Autor: Mariola (---.net.pulawy.pl)
Data:   2020-05-31 21:58

Narzeczony zerwał ze mną zaręczyny. Nie mogę się po tym pozbierać, byliśmy ze sobą przez 3 lata, a 9 miesięcy w narzeczeństwie. W sierpniu miał być ślub.

Stało się tak, bo uznał mnie za materialistkę. Uważa, że byłam z nim tylko dla pieniędzy.
To nie tak. Pochodzę z biednej rodziny, mój ojciec nigdy nie zadbał o bezpieczeństwo finansowe dla nas. Niby pracował dużo, nawet za granicą, ale nigdy nie mieliśmy samochodu, dobrych ciuchów itd. Mama nie pracowała, bo zajmowała się domem.

To co mi się podobało w moim - teraz już byłym - narzeczonym to to, że on w przeciwieństwie do mojego ojca dobrze zarabia, ma samochód, stać go na wycieczki itd. Bardzo mi się poprawił mój byt odkąd go poznałam. Zabierał mnie do różnych restauracji, do kina, czasem nawet sponsorował zagraniczne wycieczki.
A oprócz tego był dobrym facetem, pobożnym i uczciwym.

Od zawsze księża, czy to Szustak czy św. pamięci Pawlukiewicz nauczali, że to mężczyzna ma zapewnić byt kobiecie. Tak też uważam.
Na pewnym forum napisałam to samo - że to mąż ma zapewnić bezpieczeństwo (w tym finansowe) dla kobiety.
On to zobaczył i nazwał mnie materialistką. Zerwał zaręczyny i od 2 tygodni się do mnie nie odzywa.

Czy ja naprawdę zrobiłam coś nie tak? Czy ktoś może mi powiedzieć czy moje poglądy na temat mężczyzn są dobre?
Jestem zrozpaczona. Wydawało mi się, że tak Bóg stworzył ten świat, a on mnie za to nazywa materialistką i rezygnuje ze ślubu ze mną.
Płaczę, bo musiałam wrócić do domu moich rodziców (wcześniej mieszkałam za pół-darmo u kolegi narzeczonego). Nie mam pracy, bo przez koronawirusa została zwolniona 3 miesiące temu. Nie mam nic. Straciłam wszystko.

Czy naprawdę zrobiłam źle? Powiedzcie szczerze.

 Tematy Autor  Data
 Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Mariola 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy G_JP 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Hanna 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Monika 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy G_JP 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Hanna 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy G_JP 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Mira 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Ј 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Asia BB 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Jo 
  Re: Zerwanie zaręczyn - czy naprawdę jestem zła? nowy Pitgol 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: