logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kuzynka jest smutna po moich wyjściach.
Autor: Magda (213.199.248.---)
Data:   2020-06-04 14:57

Witajcie,
mój problem dotyczy relacji z kuzynką. Dowiedziałyśmy się o swoim istnieniu na początku II etapu studiów. Zaprzyjaźniłysmy się szybko i bardzo, jesteśmy sobie bardzo bliskie od 1,5 roku. Paula ma znajomych, ma przyjaciół, których dobrze zna, choć nie czuje z nimi tak bliskiej relacji jak ze mną. Ja natomiast mam parę bliskich mi przyjaciół, o których Paula była parę razy zazdrosna (znam ich od 3 gimnazjum). Rozmawiałyśmy o tym, Paula mnie traktuje jak najbliższą osobę, ponieważ jestem jej przyjaciółką i tym samym dalszą rodziną, więzy krwi nas łączą. Jednak ona czuje się bardzo niebezpiecznie mimo rozmów na ten temat.

Ostatnio tych rozmów nie było, jednak czuje od niej lekki dystans. W momencie gdy wie, że się umawiam z moimi przyjaciółmi (wszystkich już kiedyś zdążyła poznać na moich urodzinach), to nagle, dzień później wpada w zły/smutny humor, zazwyczaj. Mówi też niekiedy, że czuła się bardzo samotna (= wtedy gdy byłam na spotkaniu) tłumacząc, że to jej osobisty problem i nie będzie mnie w niego mieszać, ponieważ sama musi go przemyśleć. Smutno mi z tego powodu, ponieważ czuje, ze coś jest nie tak. Ona twierdzi ze wyjaśnione. Co robić? Co robić w przypadku, gdy często okazuje się, że ma smutny nastrój akurat po moich wyjściach? czy to przypadek, ze akurat wtedy czuła się źle, jestem przewrażliwiona?

 Tematy Autor  Data
 Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Magda 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy A ja powiem 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Hanna 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Asia 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Magda 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Hanna 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Magda 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy A ja powiem 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Hanna 
  Re: Kuzynka jest smutna po moich wyjściach. nowy Magda 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: