logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej?
Autor: niko (24 l.) (212.244.145.---)
Data:   2020-07-15 16:11

witam
mam 24 lata, jestem osoba wierzaca i praktykujaca, obecnie samotna... Od malego bylam wychowana w tradycyjnym modelu rodziny gdzie maz byl glowa domu a kobieta dbala o dom, rodzine posilki. sama nie wyobrazam sobie zyc inaczej, chcialabym miec 4-5 dzieci a wiadomo ze przy takiej gromadce ciezko o kilka minut dla siebie nie wspominajac o pracy zawodowej.. i tu wlasnie jest moj problem czasy sie zmienily, mezczyzni oczekuja teraz ze kobieta bedzie przynosic pieniadze na rowni z nimi i dodatkowo dbac o dom... ja marze o byciu mama i zona, nie czuje potrzeby spelnienia zawodowego. tu zaczyna sie moj problem, z racji ze odrzucilam sporo szans na milosc czy poznanie kogos wlasnie przez to myslenie, kiedy poznaje chlopaka widzac ze nie studiuje, nie ma mieszkania ani perspektyw w mojej glowie od razu budzi sie glos ze to nie jest dobry kandydat na meza.. jakis czas temu spotykalam sie z kims bardzo wartosciowym, wierzacym chlopakiem i naprawde czulam ze to moze byc ten ale on majac 28 lat po liceum pracuje na magazynie, wynajmuje pokoj, nie ma pomyslu na dalsze zycie wiec wiedzialam ze bedac z nim bede musiala pracowac i pewnie nigdy nie powzolimy sobie na wiecej niz jedno dziecko. mimo ze bolalo przyznalam mu ze nic z tego nie bedzie i odtad jestem sama. jak sobie radzic, czy mam prawo wymagac od przyszlego meza stabilnosci finansowej i jakiegos zaplecza? czy w dzisijszych czasach nie jest juz mozlwie bycie mama w domu i zona ktora dba o meza?

 Tematy Autor  Data
 Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy niko (24 l.) 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Mika 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Hanna 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy orelka 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Estera 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy antonima 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy _ela_ 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Marta 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Mira 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Margaret 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Mika 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy M. 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Jo 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy kobieta pracująca 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy antonima 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Margaret 
  Re: Czy od przyszlego męża wymagać stabilnosci finansowej? nowy Klara 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: