logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy to na pewno sprawy zawodowe żony?
Autor: Marian (---.24.42.30.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2020-10-30 16:03

Kochani,

Jestesmy z zona 15 lat po slubie. Mamy dwie corki. Rok po slubie zona zdradzila mnie. Nie miala wtedy pracy, a ja duzo pracowalem. Gdzies sie zagubilismy. Wyspowiadla sie, prosila mnie o przebaczenie i ja ja prosilem. Postawnowilismy zostac razem i probowac. Latwo nie bylo, przez wiele lat pojawialy sie mniejsze i wieksze "powroty" do tej zdrady, teraz jak na to patrze to widze, ze to z mojego powodu.

Obecnie pracuje z domu, zajmuje sie corkami. Zona rok temu zmienila prace, to stanowisko kierownicze ktore wymaga czasu i zaangazowania.
Wychodzi wczesnie i wraca pozno. I jeszcze w domu to telefonik, to poczta. Od jakiegos czasu zaczelo mnie to draznic bo zobaczylem ze mamy coraz mniej wspolnego ze soba.
W zeszlym tygodniu wieczorem, kiedy SMSowa zapytalem z kim rozmawia. "Daj spokoj" sprawy zawodowe. Powiedzialem "To mi pokaz". Nie pokazala.
Od tego sie zaczelo. Powiedziala mi ze jej nie ufam, ze ciagla pamietam to co zrobila, ze ja nigdy tego nie zapomne i nie jestem z nia szczesliwy.
I na koniec, ze to juz nie mam sensu, bo ja jej nigdy nie zaufam i ze sie niszczymy nawzajem. Przez tydzien byly lzy i rozpacz. Caly czas chodzila z tym telefonem, nawet do lazienki.
Nie rozumiem tego. Czy to na pewno sprawy zawodowe? Po tygodniu jestem w punkcie wyjscia. Zacielismy sie. Poszedlem do spowiedzi, poprosilem zeby rowniez poszla - ona nie chce. Zaczynam sie bac.
Probowalem z nia rozmawiac. Powiedzialem co czuje. Kocham ja, chce z nia byc, ale mi nie wierzy, albo juz po prostu mnie nie chce. Nie mam juz zadnych argumentow. Zostal mi ostatni, dzisiaj ja poprosze - o terapie. Boje sie, ze sie nie zgodzi.
Nie wiem co mam jej powiedziec, co zaoferowac. Czy popelnilem straszny blad z tym telefonem? Jezeli jest nieszczesliwa to powinienem pozwolic jej odejsc? Odsunac sie?

 Tematy Autor  Data
 Czy to na pewno sprawy zawodowe żony? nowy Marian 
  Re: Czy to na pewno sprawy zawodowe żony? nowy Hanna 
  Re: Czy to na pewno sprawy zawodowe żony? nowy sio 
  Re: Czy to na pewno sprawy zawodowe żony? nowy Magdalena 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: