logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mój mąż jest DDA.
Autor: Agata (172.58.103.---)
Data:   2021-01-22 20:56

prosze o radę mój mąż jest DDA, gdy się poznaliśmy był głęboko wierzący, powtarzał ze Bóg umocni nasze małżeństwo. Przez 3 lata bardzo zakochany, uczuciowy, jednak w tym roku zaczął się odsuwać. Mieliśmy problem z zajściem w ciąże, nieudane in vitro. Na tym skupiła się cała uwaga, a mąż uciekł w prace. Od jakiegoś czasu mąż mówił ze jest nieszczęśliwy, trzy miesiące temu powiedział ze chce rozwodu, mówiąc mi wszystkie przykrości świata, ze nie kocha, ze nie szanowałam, ze nie doceniałem, ogólnie moja wina itd. Próbuje mnie całkowicie wyrzucić swojego życia, za wszystko mnie obwinia i jest bardzo zawzięty. Wszystkim mówi ze podjął już decyzje, chodzi przybity i odciął się od całej rodziny. Chciałby uratować to małżeństwo ale nie wiem jak się zachowywać. Od 3 tyg nie mamy ze sobą kontaktu. Bije się z myślami i zastanawiam się czy on faktycznie przestał mnie kochać. Wcześniej potrafił budzić się w nocy i mówić mi ze mnie kocha. Pomóżcie mi. Jak powinnam się zachować? Czy dać mężowi czas żeby ochłonął z negatywnych emocji. Wiem ze bez terapii się nie obędzie, ale teraz na pewno się na nią nie zgodzi.

 Tematy Autor  Data
 Mój mąż jest DDA. nowy Agata 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Aneta 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy frytka 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Magdalena 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Jo 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Estera 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Jo 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Mira 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Hanna 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Agata 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy M. 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Agata 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Estera 
  Re: Mój mąż jest DDA. nowy Agata 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: