logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Wątpliwości w wierze i problem z samotnością.
Autor: Enceladus (28 l.) (---.toya.net.pl)
Data:   2021-02-07 18:35

Cześć wszystkim, chciał bym się z wami podzielić kilkoma rzeczami z jednej strony żeby wyrzucić z siebie jakieś emocje, z drugiej zaś żeby po prostu porozmawiać, może gdzieś tam w głębi mam nadzieje że dostanę od Boga jakieś pomocne słowo.
Moja wiara w Boga to pasmo wzlotów i upadków, po ponad dwóch latach rozłąki i odwrócenia się od Boga i wiary jakoś wróciłem z powrotem i od pół roku chodzę regularnie do kościoła, uczęszczam do spowiedzi żeby być w stanie łaski, modlę się o pomoc i staram się w tym trwać pomimo że mam ogromne wątpliwości, czy warto i czy Bóg rzeczywiście istnieje. Staram się chociaż sam nie wiem czy wierze w to wszystko. Winię Boga za to że widząc moje problemy i cierpniecie czuję że nie próbuje on robić nic żeby mi pomóc.
W największym stopniu cierpię z powodu samotności która dokucza mi czasem tak bardzo, że ciężko jest mi funkcjonować. Mam już 28 lat i nigdy nie miałem w swoim życiu żadnej dziewczyny, nigdy nawet nie byłem na żadnej randce. Bardzo mocno mnie to boli, czuje że straciłem już szanse na poznanie kogoś wyjątkowego a moim marzeniem jest założyć rodzinę, mieć u swojego boku kochającą żonę i dzieci.
Przyjaciele pocieszają mnie że kiedyś sobie kogoś znajdę, bo jestem dobrą osobą z dobrym sercem, mi jednak brak tej wiary w to że ktoś taki jak ja mógł by się spodobać jakieś kobiecie, nie wierze w to że ktoś mógł by mnie pokochać, faceta z problemami który nie jest pewny siebie. To że uważam siebie za nieśmiałego introwertyka też nie pomaga w budowaniu relacji. Wstydzę się tego jaki jestem, wstydzę się swoich problemów i słabości. Brakuje mi pewności siebie. Jestem pusty w środku, bez żadnego celu w życiu, bez nadziei że może być lepiej.
Ogólnie przez to od kilku lat męczę się z myślami samobójczymi. Pozostają jedynie refleksje i marzenia o tym że chciał bym być szczęśliwy, doświadczyć tej miłości drugiej osoby, znaleźć jakiś cel w życiu, niestety szara rzeczywistość zbyt mocno dołuje i obciąża zabierając radość, siły i chęci do działania.
Dziękuje, za to że mogłem się tym z wami podzielić i życzę wam dobrego dnia.

 Tematy Autor  Data
 Wątpliwości w wierze i problem z samotnością. nowy Enceladus (28 l.) 
  Re: Wątpliwości w wierze i problem z samotnością. nowy Taka ja 
  Re: Wątpliwości w wierze i problem z samotnością. nowy Enceladus 
  Re: Wątpliwości w wierze i problem z samotnością. nowy Aleksandra 
  Re: Wątpliwości w wierze i problem z samotnością. nowy Estera 
  Re: Wątpliwości w wierze i problem z samotnością. nowy
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: