logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Lwiaczek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-04 14:13

W roku 2003 spotkalem sie z osmioma kobietami,ktore byly bardzo religijne.Poznawalem je na cztach religijnych,niestety wszystkie okazaly sie brzydkie;( Byly mile i fajnie sie rozmawialo na czacie,czy tez przez telefon,ale sie zrazilem ich wygladem.I dlatego pytam czy wszystkie kobiety bardzo religijne sa brzydkie?Szesc kobiet z tej osemki nosila okulary ,pozatym nie malowaly sie,brzydka cere mialy,szatynki z potarganymi wlosami.Natomiast te dwie to tez byly nieladne ,byly grube .A pozatym wszystkie byly niemodnie ubrane.Byly w wieku 17-27lat.Zerwalem kontakt po pierwszym spotkaniu ,mimo ,ze znalem sie z niektorymi po kilka miesiecy.Czy kiedys trafi mi sie atrakcyjna kobieta ,ktora jest bardzo religijna?W realu nawiazuje kontakt z ladnymi ,ale nie sa religijne.

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Agniulka (217.96.80.---)
Data:   2004-02-04 17:43

Wiesz, jezeli noszenie okularow w twoich oczach dyskwalifikuje kobiete to faktycznie nie szukaj religijnych bo zadna szczera chrzescijanka nie chcialaby meza o takich pogladach

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Agniulka (217.96.80.---)
Data:   2004-02-04 17:48

A, sorki, zapomnialam dopisac:
Uwazaj tylko, zeby nie stalo sie tak, ze np w wyniku jakiegos nie daj Boze wypadku zostaniesz okaleczony czy oszpecony na twarzy i wtedy ta piekna uzna, ze to ty do niej juz nie pasujesz i odejdzie

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Marta (---.ds.uj.edu.pl)
Data:   2004-02-04 17:53

Nom, ja tam nie chcę się chwalić, ale powodzenie u facetów nawet mam. A do kościółka też lubię chodzić, nawet rozmyślam sobie o wstąpieniu do zakonu. No i mam trochę koleżanek, z oazy itp, które są naprawdę ładne. Chyba, że chodzi Ci o taki dość krzykliwy typ urody + makijaż wieczorowy na uczelni, to faktycznie, rzadziej się zdarza.
Co do Twoich problemów: wydaje mi się, że na czatach często siedzą ludzie, którzy mają problemy z funkcjonowaniem w realu, pewną nieśmiałość i kompleksy. A ponieważ takie problemy często mają związek z niezbyt atrakcyjnym (ich zdaniem) wyglądem, to mamy rozwiązanie zagadki.
Poza tym jak chcesz mieć atrakcyjną i religijną dziewczynę, to poderwij sobie jakąś piękną i potem ją wychowaj po religijnemu ;)

P.S. Chyba sobie kupię soczewki, bo wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że komuś mogą moje okulary przeszkadzać. Ładnie mi w nich, bo to są fotochromy. Swoją drogą zastanawiający temat...

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Ania (---.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   2004-02-04 18:16

wiesz, Hi hi - ponoć jestem ładna i staram sie być bardzo religijna ;-)
i moje koleżanki takie też są ;-)
poprostu
a)miałeś pecha
b)jesteś strasznie wybredny
c) najbardziej prawdopodobne - nie nadszedł jeszcze Twój dzień ;-) do miłości trzeba dojrzeć ;-)

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-04 18:24

Lwiaczek!
Nie rozumie jednej kwesti. Szukasz kobiety religijnej bo sam jesteś praktykującym katolikiem? Jeśli tak to jest jeszcze jedna rzecz której nie rozumie. Dlaczego jesteś tak mało tolerancyjny ?! Z tego co mi wiadomo to Kościół nie uczy nas rozdzielania ludzi na religijny - niereligijny i ładny-brzydki. Pokazuje nam raczej droge wyrozumiałości, tolerancji, akceptacji drugiego człowieka i popatrzenia na niego w kategoriach wewnętrznych. Czasami może być ktoś bardzo piękny a w środku zniszczony i na odwrót. My, katolicy powinniśmy sę uczyć dostrzegać w drugim człowieku coś więcej niż tylko ładną fgiure,zadbaną twarz itd. Powinniśmy patrzeć na drugiego człowieka w kategorii "W nim mieszka Jezus"; "On czy ona została stworzona przez Boga". Każdy człowiek ma w sobie coś pięknego niezależnie od tego czy jest to wygląd wewnętrzny czy zewnętrzny, w każdym coś pięknego zawsze znajdziemy, pod warunkiem, że chcemy to dostrzec. A tak swoją drogą to zapytaj sam siebie czy Ty jesteś taki piękny i idealny. Nie chcę Cię urazić. Ale czy przyszło Ci przez myśl, że możesz się nie podobać kobietą. Nie mówie, że wszystkim ale na pewno znalazłaby się kobieta która powiedziałaby "On nie jest w moim typie" cokolwiek to znaczy. Może się pod tym kryć uroda, wnętrze itd. Ja osobiście nie chciałabym być z facetem który każdą dziewczyne któa nosi okulary skreśla. A zdrugiej strony. Jestem dość blisko Kościoła. Znam wiele dziewczyn, które są na swój sposób związane z wiarą i wcale nie są brzydkie. Wręcz przeciwnie. Mają duże powodzenia u mężczyzn itd. Ale myśle, że to nie tylko ze wzglęzu na wygląd zewnętrzny ale na to, że są ciepłe, miłe i otwarte. Nie możesz więc uogólnieć i powiedzieć, że każda religijna kobieta jest brzydka!

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Paulina (---.iscnet.pl)
Data:   2004-02-04 18:25

Chciałbyś mieć religijną dziewczynę? Dlaczego? Czy Ty sam jesteś tak religijny? Chyba nie, skoro patrzysz tylko na powierzchowność... Nie jesteś czasami egoistą? Odpowiedz szczerze sobie na te pytania. I przeczytaj Mt 6,20-31.

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: DARIA (---.pl)
Data:   2004-02-04 18:43

Bardzo mnie rozbawił Twój list, naprawdę. Ale muszę przyznać, że problemy to Ty masz straszne :-)))
"Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam." Mt 7, 7

pamiętaj... Pozdrawiam, z Bogiem!

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Lwiaczek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-04 18:45

/ciach/

Jak moze Pan przeczytac w sekcji 'Zanim zapytasz'
http://www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=pomoc
formula Forum Pomocy to pytanie-odpowiedz.

Natomiast do wymiany pogladow
1. Zachecam do uzycia priva adwersarza.
2. Postawilismy Forum Dyskusji http://www.katolik.pl/dyskusje

pozdrawiam
Andrzej Wasko SDS
admin

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Martina (---.ny5030.east.verizon.net)
Data:   2004-02-04 19:06

Lwiaczku, haha :) To sie usmialam na tytul Twojego postu. Mam nadzieje, ze to jest pytanie retoryczne, bo chyba nie sadzisz iz religijnosc czlowieka zalezy od jego atrakcyjnosci fizycznej czy sposobu ubierania sie albo vice versa :). Aby sie o tym przekonac wystarczy chocby przyjrzec sie zakonnicom, w gronie ktorych nie rzadko zdarzaja sie bardzo piekne kobiety (patrz www zakonow zenskich :). Oczywiscie tez nie kazda piekna bardzo religijna kobieta zaraz idzie do klasztoru, sprawa powolania oczywiscie. Jednak ciesze sie, ze poruszyles tutaj ten problem. Moja znajoma mysli o wstapieniu do zakonu (wyjatkowo sliczna dziewczyna zreszta) i zasiegala rady duchowej u pewnego Kaplana, ktory zwrocil jej ciekawa uwage. Uprzedzil ja, by dbala o swoj wyglad, nie ubierala sie niechlujnie, sugerujac iz niestety czesto (podkreslam "czesto", gdyz oczywiscie spotyka sie eleganckie, zadbane dziewczyny w takim gronie) 'typowym obrazem' dziewczyny udzielajacej sie w kosciele np w Oazie itd itp. jest niechlujna dluga spodnica, roztrzepana fryzura, rozciagniety sweter, a nawet brudne wlosy (!) itd. Niewatpliwie niechlujstwem nie daje sie dobrego swiadectwa ani o sobie ani o swojej wierze (choc wiemy, ze nie szata czyni mnicha). Z drugiej strony nierzadko spotyka sie dziewczyny, fajne, o zlotym sercu, a przy tym inteligentne, ktore ubolewaja z powodu braku chlopaka. Kto wie czy w wielu przypadkach nie jest tu wlasnie zaniedbanie swego wygladu...

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: K (---.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   2004-02-04 22:38

Ja też kiedyś nie malowałam się, ubierałam się niemodnie i w ogóle.
Nie chciałam się wyrózniac w tłumie i uwazalam że strojenie sie w celu przyciągania męskich spojrzeń jest nieskromne (i prowadzi do grzechu).
Nie wiem może ja mam powołanie do życia w celibacie???

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Gosia (---.pitt.east.verizon.net)
Data:   2004-02-04 23:36

Poniewaz juz sie spotakalam z postawa jaka prezentujesz, proponuje, abys poszukal we wspolnotach. Jest duza szansa, ze znajdziesz sporo dziewczyn i religijnych i ladnych. Nie bedzie potrzeby nawiazywac znajomosci, zeby dziewczynie zrobic nadzieje a potem ja zbyc, gdy nie spelni Twoich wymagan co do urody.
Nawiazujac do wypowiedzi Martiny, to tez spotakalm sie z przypadkiem, ze ksiadz musial zaganiac mlodego czlowieka do zadbania o siebie. Czasami, gdy sie szuka drugiej polowki, warto zapytac innych jak nas widza a nie tylko polegac na swoim guscie.
A swoja droga, to mysle, ze nie ma nic zlego w tym, ze niktorzy z nas (byc moze wielu z nas) chca spotykac sie z atrakcyjnymi ludzmi, oczywiscie gdy nie jest to jedyne kryterium znajomosci.
Pozdrawiam,
Gosia

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Grzesiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-04 23:44

Brachu, ale rozdrażniłeś kobietki na forum ;) Wywołałes szczere poruszenie haha. Jestem pierwszym facetem, który odpowiada na Twój post. Mogę potwierdzić, że naprawdę istnieją ładne katoliczki. Są nie tylko ładne, ale i nie głupie (żeby za bardzo się nie podlizywać nie powiem że są nawet b. mądre;) ). Pamiętaj jednak, że w gruncie rzeczy to Panie mają rację. Uroda nie powinna zajmować pierwszego miejsca.
Choć z drugiej strony sam czasami również odnoszę wrażenie, że część kobiet związanych z kręgami, powiedzmy sobie kościelnymi (brzydko to brzmi), nie bardzo przykładają wagę do wyglądu. A szkoda. Zgodzicie się lub nie ale np jak widać w telewizji źle ubraną i uczesaną posłankę to na 90% pochodzi z klubu posługującego się tzw. chrześcijańskim rodowodem. A potem mówią że ci katolicy to nawet się ubrać nie potrafią. Z czego to wynika nie wiem.
pozdrawiam (szczególnie Panie)

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Lili (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-05 10:08

Chłopie, a czemu Ty ich szukasz przez internet? Nie lepiej to w realu? Wtedy od razu będziesz miał pełny obraz;) i nie będziesz się dziwił. I to Ci dobrze radzę, jako (bardzo rozbawiona) atrakcyjna katoliczka;)))

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: s.Kamila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-05 12:10

No super........extra.......ej...........no wiesz ja w klasztorze jestem,ale mimo tego.....no właśnie:
1.Moje współsiostry i nie tylko są bardzo ładnymi kobietami-o sobie nie mówię skromność nie pozwala!!!!!
2.Studiuje teologie z osobami świeckimi i kobitki są super extra!
3.Pomyśl,czy ty chcesz dziewczynę dla wyglądu,czy z miłości?????!!!!
4.Moze jeszcze myślisz o miłości w kategoriach dość dziecinnych,gdzie każde dziecko chce mieć ładniejsza zabawkę.!!!!
5.Wiem i staram się zrozumieć,ze kazdy chce by ta druga połowa była fajna i by inni zazdrościli ale czy warto.......az za taką cenę?????
6.Nie poddawaj się......spokojnie pozwól się ponieść sercu.......
Pozdrawiam i 3mam kciuki..........

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: robson (---.netia.com.pl)
Data:   2004-02-05 12:48

Skoro wygląd ma dla ciebie aż takie znaczenie, to lepiej na wstępie od razu proś o zdjęcie i nie proponuj bez tego spotkania -- oszczędzisz sobie i innym rozczarowań.
A poza tym nic bardziej nie dodaje dziewczynie uroku, niż okulary ;)
R.

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: aaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-05 14:18

Chyba nie wszystkie są brzydkie. A najbardziej wartościowych ludzi poznaje się ...w kościele.

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Patrycja (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-05 18:31

Boze chłopie! ale z Ciebie egoista! Patrysz tylko na urode no wiesz! hmn podobnie jak Marta bede musiała kupic sobie soczewki i zaczac sie mocno malowac a moze jeszcze zaczne nosic miniowy?Na bark powodzenia nie narzekam chodz jestem niska,nosze okulary i jestem zbytnio szczupła.Wierze w Boga.
Zycze dorosłej i prawdziwej miłosci :)
Patrycja

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Robert (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-05 20:17

Zgadzam się ze spostrzeżeniami kolegi L, niektóre Katoliczki(Katoicy) nie przywiązują zbytniej wagi do życia doczesnego a to przecież dar od Boga!!!

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: joa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2004-02-05 23:56

Popatrz na okładkę katolickiego dwumiesięcznika "Miłujcie się!" (www.tchr.org./milujcie).
A jak się napatrzysz, zajrzyj do środka i poczytaj.
z życzeniami szczęścia w miłości - A.

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: Ula (---.krak.tke.pl)
Data:   2004-02-06 21:38

A jak brzydka to już nic nie warta co? Rzeczywiście problem, żeby go jeszcze na forum poruszać!Piękno człowieka wynika z piękna duszy! Po za tym śmiać mi się chce, bo jestem religijna, a chyba zgrzeszyłabym mówiąc że jestem brzydka.

 Re: Czy wszystkie b.religijne kobiety sa brzydkie?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2014-11-08 03:17

Lwiaczek, to Twoja opinia sprzed 10 lat. Ciekawe, czy zmieniłeś zdanie. 10 lat to cała epoka.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: