logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zdradza mnie przed ślubem. Co robić?
Autor: Kasia (---.centertel.pl)
Data:   2021-02-14 19:34

Dzień dobry,
chciałabym się was poradzić, ponieważ jestem w rozterce i nie wiem jak mam już postępować. Jestem z chłopakiem już ponad 5 lat. Mamy roczne dziecko, a jak byłam w ciąży zaręczyliśmy się. Zaplanowalìśmy ślub i wesele niecały rok po urodzeniu dziecka. Jednak ze względu na pandemię przenieśliśmy uroczystość na czerwiec tego roku. Ale do rzeczy. W ciąży nabrałam poważnych podejrzeń, że mnie zdradza. Dopiero jak urodziłam dziecko zamieszkaliśmy razem. Krótko po porodzie okazało się że jednak moje podejrzenia były prawdziwe. Znalazłam m.in. w jego samochodzie dużą ilość prezerwatyw i tabletki na potencję. Dotarłam do rozmów z kobietami z których wynikało że umawiał się z nimi na seks. Wszystko miało miejsce jak ja jeździłam do swoich rodziców. Przec cały ten rok mnie zdradzał z róznymi kobietami. Nawet nie jestem powiedzieć z iloma.. Powiedzialam mu, że wiem co on robi za moimi plecami jednak on ani razu sie nie przyznał do tego. W końcu nie wytrzymałam i przy okazji sprzeczki z teściową wyprowadziłam się razem z dzieckiem. Wytrzymałam w tym bólu ponad rok nie mówiąc nic nikomu.Nie mieszkam już z narzeczonym ponad miesiąc. Przyznał się do zdrad jak zauważył że sytuacja jest bardzo poważna. On cały czas przyjeżdża i mnie prosi żebym wróciła.Że niby teraz zrozumiał i już nigdy tego więcej nie zrobi i teraz już będzie dobrze.Ja czuję się wykończona psychicznie i nie umiem wyobrazić sobie dalszego naszego życia. A tym bardziej ślubu... jak mówię że trzeba się rozstać to on mi zarzuca że nie myślę o dziecku itp. i zrzuca cała winę na mnie. Co ja w tej sytuacji mam zrobić? Mam wrócić do niego ze względu na dziecko i wierzyć że może tym razem będzie dobrze i już więcej nie zdradzi? Czy może jednak rozstanie jest najwłaściwszym wyborem? Mam mętlik w głowie. Cierpienie przeszywa mnie całą tym bardziej jak mówi że w razie czego odbierze mi dziecko. Dodam że to nie są jego pierwsze wybryki, ponieważ już wcześniej były incydenty zdrady, ale wybaczonej przeze mnie.

 Tematy Autor  Data
 Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Kasia 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Taka ja 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Estera 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Ona 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Krystyna 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Kasia 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy frytka 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Ryszard 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Ryszard 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy antonima 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Hanna 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Mira 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Krzysia 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Jadzia 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy gabi 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Tomasz 
  Re: Zdradza mnie przed ślubem. Co robić? nowy Panna ewa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: