logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu.
Autor: Dorota (prawie 30 l.) (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2021-04-20 18:37

15 lat temu moja mama popełniła samobójstwo. Byłam wtedy na przełomie gimnazjum i liceum. Nie wiedząc jeszcze o jej śmierci, zaczęłam od razu płakać i nikt nie mógł mnie uspokoić, a na pytanie, czemu płaczę, odpowiadałam "nie wiem". Drugiego dnia babcia powiedziała, że mama nie żyje. Na pytanie o przyczynę śmierci powiedziała "zawał". Nie uwierzyłam jej, a następnego dnia w szkole nauczycielki powiedzialy mi, ze wyskoczyła z balkonu. Szczególnie katechetka byla oburzona, ze babcia nie powiedziała mi prawdy.

Od tamtej pory nie radzę sobie w życiu. Nie mam przyjaciół, nie mogę założyć rodziny, "kuleję" tez zawodowo. Na dodatek w każdej napotkanej starszej pani szukam matki, a mam juz prawie 30 lat i w takim wieku ludzie opuszczają dom rodzinny (a nawet wcześniej).

Pewnie powiecie: "idź na terapię" i macie świętą rację, ale byłam już na terapii. Kiedy jakimś cudem znalazłam terapeutkę z którą się dogaduję, psychiatra do którego chodzę zabronił mi rozmawiać z nią o przeszłości, bo to może mieć na mnie "zły wplyw".

Co robić? Gdzie szukać pomocy?

 Tematy Autor  Data
 Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy Dorota (prawie 30 l.) 
  Re: Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy Danusia 
  Re: Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy Krystyna 
  Re: Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy mary 
  Re: Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy Ј 
  Re: Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy mary 
  Re: Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy Estera 
  Re: Po samobójstwie mamy nie radzę sobie w życiu. nowy Ј 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: