logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego.
Autor: Karolina (17 l.) (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2022-04-24 15:45

Cześć. Mam 17 lat i coraz bardziej zagłębiam się w wiarę. Zaczynam ją rozumieć zarazem znajdując coraz więcej pytań bez odpowiedzi. Pewnie na wiele z nich odpowiedzi nie znajdę lub po prostu ich nie ma, ale jeśli kto może mi pomóc - bardzo proszę.

1. Miłosierdzie Boże nie zna granic - czy Bóg po śmierci jest w stanie wybaczyć grzech ciężki?
Każdy kto pokocha Boga ma wstęp do nieba? Nawet ci grzeszący, którzy wciąż starają się nawrócić?

2. Czy gdy w chwili śmierci z grzechem ciężkim wzbudzi się w sobie żal doskonały, to jest szansa na czyściec?
Mniejsza sznase na wstęp do nieba będzie miała osoba niewierząca czy z grzechem ciężkim?

Pytan mam więcej, jednak te mi się przypominały w tej chwili. Wiele pytań dotyczy tego co się stanie po śmierci i grzechów ciężkich. To zawsze temat który najbardziej mnie interesuje. Staram się żyć najlepiej jak potrafię i nie zasmucać Boga. Jestem jednak słaba jak wielu ludzi. Najbardziej boję się, że pewnego dnia umrę nie zdążać się wyspowiadac. Bardzo kocham Boga i na prawdę chciałabym, aby mi przebaczył moje z dzieciństwa błędy, za które bardzo żałuję.

-----------

Tytuł wątku od moderacji
moderator

 Tematy Autor  Data
 Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Karolina (17 l.) 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Danusia 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Ona 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Marek Piotrowski 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy nowy 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Magdalena 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy nowy 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Estera 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Magdalena 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Natalia 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Marek Piotrowski 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Danusia 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy Danusia 
  Re: Nie Bóg, ale grzech jest w centrum mojego życia duchowego. nowy
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: