logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości?
Autor: moon (---.24.144.140.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-05-04 08:36

bylam mloda, szybko sie zareczylismy, uprawialismy seks, zaszlam w ciaze. w miedzyczasie postanowilam albo bierzemy slub i zaczynamy zyc "po bozemu" albo sie rozstajemy, bo i tak bylam osoba wierzaca i praktykujaca, wiec nie chcialam dluzej zyc w grzechu, tym bardziej, gdy teraz mialodojsc do tego dziecko, bo jaki to przyklad dla niego? nie chcial sie rozstac, wiec sie zgodzil, jednak to byl chyba jego jedyny powod. do kosciola chodzilismy razem co niedziela, mimo ze byl ateista. malzenstwo nie potrwalo dlugo, rozeszlismy sie. nie utrzymujemy kontaktow. mija 10 lat. nie bylam w zadnym zwiazku. nie wyobrazam sobie nie moc uczeszczac do spowiedzi i komunii. bylam ze wszytskim sama i jestem przemeczona wychowywaniem w pojedynke i trudno sobie pogodzic z praca zawodowa, kazde ferie, opieka przed szkola, gdy juz trzeba wyjezdzac do pracy. nie bede wchodzic w szczegoly, po prostu wiem, ze drugi raz juz bym tego wszystkiego nie ogarnela. jednak bardzo brakuje mi bliskosci. jak sobie z tym radzic?

rozeznanie niewaznosci malzenstwa niewiele mi da, bo o ile mi wiadomo trzeba chciec dzieci, a ja kolejnych nie chce.

 Tematy Autor  Data
 Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy moon 
  Re: Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy Aneta 
  Re: Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy Estera 
  Re: Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy Danusia 
  Re: Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy moon 
  Re: Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy Ζ 
  Re: Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy Anna 
  Re: Jak po rozwodzie radzić sobie z potrzebą bliskości? nowy durum 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: