logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu
Autor: Magdalena (37.128.156.---)
Data:   2022-06-04 10:28

Lola,
Tak wiem, że to nie jedyny problem w małżeństwie, zdaję sobie oczywiście z tego sprawę. Tylko patrząc na ludzi, którzy mnie otaczają jest tak wielu, którzy się właśnie rozstali z powodu braku wierności, że się po prostu tego jakoś boję.
Całe dzieciństwo byłam poniżana i żyłam w wielkim stresie, rodzice żyli w toksycznym środowisku. Zaszczepili mi przez to nieufność i podejrzliwość do ludzi. Mam naprawdę dobrego chłopaka i chyba właśnie szukam na siłę dowodów, że coś się kiedyś może stać, że okaże się, że mogłam to wcześniej przewidzieć.
Wiem, że mam niską samoocenę, próbuję się zmienić, ale ciężko mi to idzie. Nie chcę krzywdzić tego chłopaka, bo bardzo mi na nim zależy i chcę budować z Nim przyszłość, ale przez takie podejrzenia nie będzie między nami dobrze się układać. A na psychoterapię mnie niestety nie stać, muszę sama działać.

 Tematy Autor  Data
 Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Magdalena 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Bea 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Lola 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Magdalena 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy MichalWarszawa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: