logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem
Autor: Talka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2022-06-17 08:40

Mam pytanie: czy jeżeli moi rodzice współżyli ze sobą przed ślubem, a starszy brat był w drodze w dniu ślubu, czy znaczy ze jestem nieslubnym dzieckiem? Całe życie się z tym borykam, że ojciec nie kochał mamy. Całe życie się kłócą, mam trochę dość bycia poduszką do wypłakiwania się. Ale gdy próbuję to skonfrontować, że w sumie sama do tego doprowadziła godząc się na to przed ślubem, to wyzywa mnie co doprowadza mnie do szalenstwa. A w zyciu doczesnym spowodowalo to raka w wieku jeszcze dosc mlodym. Stracilem szacunek do matki i nie wiem czy to grzech, czy jestem pyszny, ze sam niszcze kobiety chcace miec rodzine ze mna bo nie chce im dawac tego co matka sprzedala za gratis ojcu? Co mogę zrobić by przerwać to kolo?? Bardzo się żle czuje ze oni sie nawzajem zle traktuja, a ja nie jestem przez nikogo zauwazany, moglbym brac narkotyki, niktby nie zauwazyl. Matka wiecznie mowi, ze jestem niewdzieczny, a ja po prostu chce zrozumiec dlaczego nie czekali z seksem i dlaczego jestem teraz nieslubnym dzieckiem mimo, ze urodzilem sie "legalnie". Jacek Pulikowski ostrzega przed tym, a ja wstydze sie, ze rodzice nie czekali. Gdy probuje o tym porozmawiac zaczynaja sie krzyki i rekoczyny.

 Tematy Autor  Data
 Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Talka 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Dawid 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Karolina 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Aneta 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Akittm 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Hanna 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Mateusz 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Jola 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Xxx 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy A. 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Estera 
  Re: Chcę zrozumieć, dlaczego jestem nieślubnym dzieckiem nowy Milla 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: