logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata.
Autor: Michał (21 l.) (---.49.166.172.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-06-19 19:49

Witam,

W wieku około 14 lat przestałem chodzić do Kościoła i przez wiele lat nie byłem obecny na Mszy Świętej. W zeszłym roku mój brat przystąpił do sakramentu bierzmowania. Poprosił mnie o to, żebym był jego świadkiem. Aby móc przystąpić do Komunii Świętej musiałem pójść do spowiedzi. Wyspowiadałem się i przyjąłem Komunię. Wtedy akurat nic nietypowego się nie stało.

Ale jakiś czas później znowu przystąpiłem do sakramentu spowiedzi, a następnie zostałem na mszy. Przyjąłem wtedy Komunię. Jednak po jej przyjęciu zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Nie potrafię tego zbyt dobrze opisać słowami, ale postaram się spróbować to zrobić. Czułem się, jakby cały otaczający mnie świat się rozpadał na kawałki i widziałem coś w stylu jasnego światła (chociaż już dokładnie tego nie pamiętam, ale to było coś w tym rodzaju). Podobne odczucia miałem po zażywaniu narkotyków, których już nie dotykam od prawie dwóch lat i bardzo mnie to cieszy.

Jednak to wydarzenie było dla mnie dość przerażające, bo nie wiedziałem co się dzieje i od tego czasu jak jestem na Mszy Świętej, boję się przystępować do Komunii, bo obawiam się, że znowu będę miał jakieś wizje. Byłem wielokrotnie badany przez psychiatrów, ale stwierdzili jedynie depresję. Co myślicie o tej sytuacji?

 Tematy Autor  Data
 Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Michał (21 l.) 
  Re: Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Mateusz 
  Re: Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Jola 
  Re: Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Dina 
  Re: Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Ewa 
  Re: Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Dina 
  Re: Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Andrzej 
  Re: Podczas Mszy - uczucie rozpadania się świata. nowy Daniel 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: