logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pustka, kocham innego.
Autor: Marta (---.kol-net.pl)
Data:   2022-07-29 21:53

Poznanalam się z moim mężem 10 lat temu w kosciele bylam z nim choć rok naprawdę nie kochałam go rozstawaliśmy się i schodziliśmy. Rano zdarzały się szarpaniny żeby doprowadzić do współżycia miałam obniżone poczucie wartości myślałam że nie zasługuje na nikogo innego. Kiedy chciałam go zostawić okazało się że jestem w ciąży on przyznał się że zrobil to 'specjalnie'. Bylam osoba dość wierzącą chciałam zyć po katolicku. Kiedy córka miała 2 lata postanowiłam wyjsc z inicjatywa ślubu kościelnego myslalam ze kiedy współżycie z nim przestanie być grzechem to je polubię do tego te myśli że chodze do kościoła a nie mam ślubu chciałam żeby moje dziecko miało rodzinę pogodziłam się z tym że będę z nim musiała być do końca życia sama chciałam drugie dziecko urodziła się córka. Po każdym współżyciu czułam się jak dziwka zmuszałam się wybuchałam złością cieszyłam się jak udało mi się tego uniknąć. Pogłębiałam swoją wiarę czułam się związana z Bogiem ale pozostał we mnie żal o to że przecież modliłam się o dobrego męża to dlaczego dostalam takiego. Pewnej nocy obudzilam się widzialam postać o drazu poczułam że to demon średniej klasy gdyż taki wystarczył na mnie. 'Wpełzl pod łozko" czułam też że to coś chce moje dziecko. Córka śpiącą z nami obudzila sie z krzykiem a reke która wystawała jej z łóżka zaczęła z krzykiem drapać i klepać. Po czasie mąż przyznał się że też to wtedy widział. Pewnego dnia poczułam że dokonuje wyboru że stało się coś bardzo ważnego zalogowałam się po latach na pewna grę online. Poznałam tam chłopaka zakochaliśmy się choć probowalismy to odrzucic trwa to już 14 miesiecy utrzymujemy kontakt tylko online. Odrzuciłam męża całkiem nie wspołzyjemy od prawie roku. Chce być wierna osobie która kocham. Nadal z nim mieszkam dla dzieci nie wyobrażam sobie ich podziału sytuacja jest ciężka wyszła na jaw jego zdrada z moją siostrą przed ślubem zdarzała się przemoc także fizyczna. Czuję pustke nie potrafię rozeznać tej sytuacji. Czy miłość jest zła? Niedawno miałam sen jak coś mnie ciągnie za nogi z łóżka w życiu się tak nie bałam jak wtedy po obudzeniu nikomu nie mowilam o tym. Tego samego ranka o dziwo mąż mąż mnie spytał czy kiedyś tak miałam że bałam się najbardziej w swoim życiu bo on tak dziś miał coś mówiło mu do ucha co ma robić.

 Tematy Autor  Data
 Pustka, kocham innego. nowy Marta 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy Hanna 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy Dina 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy Hanna 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy Cześć 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy Jola 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy B. 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy Wiktoria 
  Re: Pustka, kocham innego. nowy Magdalena 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: