logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Myśli aby najeść się leków
Autor: Jarek (---.icpnet.pl)
Data:   2022-09-21 10:01

Naprawdę mam dosyć tego okropnego życia. Nie można nadążyć na opłaty. Widzę bardzo wyraźnie, że zbliżają się te bardzo ciężkie czasy opisane w Biblii, że przyjdzie tak wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata. Szalejące ceny węgla, nawozów, energii. Widzę, że to wszystko spowodowane jest przez ludzką pychę i chciwość. Ci co mają chcą mieć jeszcze więcej, a cała reszta ma być na ich usługach i co takiego wspaniałego jest w tym życiu. Co dzień modlę się aby dobry Bóg zabrał mnie jak najszybciej stąd. Jestem jak ten duży czarny więzień z filmu ,,Zielona mila", gdzie strażnicy dowiedziawszy się, że jest on rzeczywiście niewinny zaoferowali mu pomoc w złożeniu apelacji, ale on nie chciał skorzystać właśnie z powodu tego, że świat jest tak zły, wiedział bowiem, że idzie do najlepszego z ojców i ja też tak chcę. Naprawdę widzę jak zły jest ten świat, jak to zło wylewa się z telewizora, ale nie trzeba włączać telewizora, bo to zło zaczyna dosięgać nas w codziennym życiu. Ale pomimo to ludzie i tak nie chcą wrócić do Boga, nie chcą się nawracać i pokutować za swoje grzechy. Z całej mojej rodziny tylko ja chodzę do kościoła i regularnie się modlę. Pomimo moich napomnień, nie chcą powrócić do Boga, a mają samochody i czas aby w niedzielę iść na mszę. Widzę jak Putin chce wypuścić na świat jednego jeźdźca apokalipsy po drugim. Była już Zaraza, teraz chce wypuścić Głód, Wojnę i Śmierć. z tego wszystkiego rysuje się bardzo ponury obraz nadchodzących czasów, dlatego nie chcę już tu żyć. DOBRY BOŻE ZABIERZ MNIE STĄD.

 Tematy Autor  Data
 Myśli aby najeść się leków. nowy Jarek (49 l.) 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Jadwiga 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Joanna 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Estera 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Jarek 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Magdalena 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Joanna 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy maryla 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Jarek 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy Agnieszka 
  Re: Myśli aby najeść się leków nowy yeah 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: