logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2023-01-23 16:18

Nie wiem, czy Pan Bóg potrzebuje aż zaproszeń, by nas darzyć czymkolwiek dobrym. Jakoś mi to zgrzyta. Choć Bóg też nie działa siłą.
Myślę, że Pan Bóg jest w nieustannej gotowości i również w stałej aktywności dawania. Daje. Pytaniem jest, czy my się na to otwieramy, czy też - ucieknę się do obrazu - dary zostają poniekąd na zewnątrz nas, nieprzyjęte, niezauważone, nierozpakowane.
Modlitwa może zmienić nas samych - otworzyć nas, docenić Pana Boga, zobaczyć, jak bardzo Go potrzebujemy, nauczyć wdzięczności, nauczyć dobrej zależności. Tak, modlitwa nas rozwija.

 Tematy Autor  Data
 Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską. nowy Karol 
  Re: Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską. nowy Aneta 
  Re: Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską. nowy Marcin 
  Re: Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską. nowy patrycja 
  Re: Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską. nowy Hania 
  Re: Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską. nowy Hanna 
  Re: Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską. nowy Hania 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: