logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Admin nie przepuści tu moich wypowiedzi. Na prawdę mam gdzieś Wasze teorie.
Autor: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2004-03-10 20:36

Ja wiem... Admin nie przepuści tu moich wypowiedzi, a Wy sobie poużywajcie...
- przepuści zapewne to, że właśnie moja żona umiera i przez ostatnie 10 lat ciężko chorowała... Więc może darujcie sobie te slogany...
Na prawdę mam gdzieś Wasze teorie... a to Admin wywołał tę bezsensowną dyskusję nie ja...
Zenia zaś na prawdę ma poważny problem (mam z nią już kontakt i o to mi tylko chodziło...), tylko Was to guzik obchodzi...

 Re: Admin nie przepuści tu moich wypowiedzi. Na prawdę mam gdzieś Wasze teorie.
Autor: Andrzej Marciniak (---.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   2004-03-10 21:00

Witam,
Na tym forum staramy sie odpowiadac zgodnie z nauka Kosciola Katolickiego i w razie naszych bledow Admin sluzy pomoca, nawet w postaci odrzucenia posta. Tutaj nie jest kacik zlamanych serc i pocieszania na sile jesli cos nie jest dobre z naszym przekonaniem wiary i to nie jest i juz. Nikogo tu nikt nie zmusza do pisania, a milosc cukierkowata z typu Bravo Girl lub innych pismidel, dla ktorych wszystko jest miloscia- jak chcesz sie pobawic z panienka to ok, a jak cie rzucila to poglaszcza po glowce i powiedza oj, oj tu nie uiscisz. Rowniez to forum, jak kazdy madry czlowiek wie, nie pomoze rozwiazac powaznych problemow - jest to forum pomocy doraznej i ewentualnego wskazania dalszego leczenia w realu i jesli ktos sie spodziewa, ze napisze tu ktos trylogie swojego zycia, a drugi mu w niej pomoze to sie myli. Mozna tu sie podzielic, zlozyc swiadectwo i zwrocic z problemem, ale rozwiazan ostatecznych tu sie nie otrzyma- przykro mi. Wsparcie, zainteresowanie, czulosc, ale zgodna z Prawda i Miloscia Jezus Chrystusa. Tak wiec twoje narzekania i forsowanie wlasnych teoryjek nie przejda. Moge ci wspolczuc z powodu cierpienia zony, ale jakbys byl prawdziwie wierzacy wiedzialbys ze stanie przed Panem i prosilbys o laske dla niej w modlitwie i pragnienie zbawienia, i podjalbys jakas dobrowolna ofiare na jej rzezcz, a nie szukal i doradzal innym szukania przyjemnosci jako ucieczki od prawdziwego zycia.

I tak masz gdzies nasze "teorie" wiec nie wiem po co naprawde pisze, ale tak serce mi podpowiada. Odnosnie twego opierania na sumieniu. Wazny aspekt to prawda, ale najpierw trzeba miec sumienie, aby sie na nim opierac, a tak naprawde wyksztalcone-dojarzle sumienie. Chlopie zyj jak zyjesz i nie forsuj swoich teorii- nagrode swoja otrzymasz. Obudz sie - to moja rada.

Pozdrawiam
Andrzej

 Re: Admin nie przepuści tu moich wypowiedzi. Na prawdę mam gdzieś Wasze teorie.
Autor: paskalina (---.chello.pl)
Data:   2004-03-10 22:54

'Bo już na następny dzień po ślubie mogłem rozejść się z żoną... I gdyby nie ten właśnie "sakrament" to zapewne rozeszlibyśmy się... - ja miałbym normalną rodzinę, a żona nie żyłaby ze świadomością "zmarnowania mi życia"... - tak sama to nazywa...'

Niezły tekst jak na męża umierającej żony. Zastanów się nad sobą bracie, bo płakać się chce, jak człowiek sobie pomyśli, co ona z Tobą musiała przeżyć przez te 10 lat. Mam nadzieję, że to po prostu nieprawda.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: