logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach',
Autor: Edwolf (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data:   2005-05-22 20:45

Szukam informacji o świętym Malachim, oraz jego "przepowiedniach", a konkretnie o tym jak w drodze do Rzymu, Duch Święty zesłał mu wizję w której święty widział całą linię papieży.
Święty ten opisał naszego papieża (obecnego) taką notatką:
"Z chwały oliwy"... z książki w której przeczytałem o tym "proroctwie" interpretowano to w następujący sposób, że papież będzie się wywodził z zakonu świętego Benedykta, ponieważ zakonnicy ci zwani są oliwetami.
No cóż... nikt nie pomyślał że może chodzić o imię papieża... a nawiązując do przepowiedni o papieżu murzynie też niby coś się spełniło... wystarczy zobaczyć na herb papieski.
Śmieszy mnie troszkę, bo wydaje mi się że Watykan podświadomie lub celowo dąży do spełniania tych bredni... nie ma się co bać końca świata, o którym spekuluje się od niemal zawsze... hoho... w 31 grudnia 999 roku niemal cały Rzym schował się do Katakumb (łącznie z arcypasterzem) w obawie przed Armagedonem.
Zwaracam się z prośbą o materiały o św. Malachim.

 Tematy Autor  Data
 Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Edwolf 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Verba Docent 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Marcin 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Michał 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Tomasz 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Verba Docent 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Michał 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy X. 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Verba Docent 
  Re: Szukam informacji o świętym Malachim oraz jego 'przepowiedniach', nowy Calina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: