logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata?
Autor: Asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-10-28 13:34

Sczęść Boże Wszystkim! Przez wiele lat mego życia towarzyszy mi piosenka Niemena ,,Dziwny jest ten świat,,.Jej treść jest jakby głosem z mego serca.Chcę żyć po katolicku choć nie jest to łatwe w dzisiejszych czasach,tymbardziej że zachowanie ludzi z którymi mam na codzię doczynienia,powoduje ,iz miewam zachwiania własnych pozytywnych myśli.Ale nie o tym chciałam pisać-mam dwoje dzieci-8 i 6 lat.Są dobrymi dziećmi,nieskażonymi złem.Daję im wiele milości i umiem im to okazać.Jednak w styczności z innymi dziećmi mogą się kształtować nie tak jakbym tego chciała.Zawsze tłumaczę im-nie mów o innych żle,nie bądż agresywny(choc nie są)itd.Koledzy mojego syna mieszkający przez ścianę obok mają gry komputerowe w których kradnie się samochody ,strzela do ludzi.Bywając często u sąsiadów Kamil wiele razy gra w tą grę i bardzo mu sie podoba.Tłumaczę mu że w życiu nie można mieć takich zachowań,choć wielu ludzi postępuje tak jak w tej grze.On odpowiada-wiem mamo ,to tylko gra.Nigdy nie chciałbym tak robić.Jednak nie uspokaja mnie to.Wiem że nie zamknę dzieci pod kloszem,muszę im wiele wpajać dobrych rad.Ale co mogę jeszcze zrobić??????????

 Tematy Autor  Data
 Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Asia 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Michał 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Nuśka 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Bogna 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Tomasz 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Dziadek_Muminka 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy strzyga 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Krysia 
  Re: Jak ustrzec dzieci przed złem tego świata? nowy Elvis 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: