logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-10-07 11:02

/.../

Tutaj jest napisane:
www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=pomoc_help
moderator

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Bogumila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2009-10-07 13:07

Nie tylko twoje. Moje wiele razy też nie były :)) Przyzwyczaisz się :))

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: arte (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-10-07 15:13

Ha, ha :) Moje czasem też nie były :) Może i dobrze, mała lekcja pokory, a i "gwiazdorstwo forowe" zażegnane :P

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: ks. Marian (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2009-10-07 18:36

Zdarza się, że moje odpowiedzi nie są publikowane. To mi uświadamia, że nie jestem najmądrzejszy i wszystkowiedzący, że czasem się mylę, że ponosi mnie taka zwykła ludzka złość czy głupota i wtedy jestem wdzięczny Ojcu Moderatorowi czy p.o. Moderatora, że nie publikując mojej wypowiedzi bronią mnie przed ośmieszeniem. I za to im wielkie dzięki.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Inka (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2009-10-07 21:55

Aneta, to znaczy, że dołączyłaś do elity ;)))

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Dziadek_Muminka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2009-10-08 08:44

Jakie te ludzie niecierpliwe :))
Bogu dzięki, że nie wszystkie moje głupoty ujrzały światło dzienne, znaczy monitorowe ;)
Podpisuję się pod ks. Marianem dodając, że tu nie chodzi tylko o własne ośmieszenie ale o pomniejszenie powagi, rangi czy jak to nazwać tutejszego forum.
Zatem, Aneto - więcej wiary :)
Pozdrawiam :)

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Brydziusia (---.opera-mini.net)
Data:   2009-10-08 10:44

Moje też czasem nie są. Bogu dziękować :) i moderatorom :D

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2009-10-08 13:26

A z moich dziesięciu, które tu wysłałem, opisujących SZCZEGÓŁOWO niecne praktyki Moderatorów, żadna się nie ukazała. Ten wątek powinien tu być na stałe i bez cenzury.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: foam (---.icpnet.pl)
Data:   2009-10-08 13:37

Witaj w drużynie. Ale - to do arte - "forowe gwiazdorstwo" jednak się rozplenia. Numer jeden - Michał.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2009-10-08 16:05

Wypraszam sobie. Udzielam tylko odpowiedzi, wyjaśniam i zadaję pytania. Wysyłam je, a one nie nadchodzą, albo nadchodzą w stanie wskazującym. Czy jest sprawiedliwość na tym świecie? Nie ma. c.b.d.u.
Ale na tamtym - to ja Wam wszystkim pokażę, Będę Wam śpiewał przez 24 godziny na dobę. Jakim mnie Panie Boże stworzyłeś, takim mnie teraz masz. Zresztą: Pan Bóg jest stary, to mu wszystko jedno, ale Wam nie będzie.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: IKS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-10-08 20:09

Moje wypowiedzi też czasem kasowano wtedy, gdy miały one niedopuszczalny feler. Natomiast wiele uczą mnie wypowiedzi innych, szczególnie te wynikające z ich doświadczenia życiowego, wiedzy, realnego spojrzenia na świat i rozumowania, w tym również wypowiedzi P. Michała.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2009-10-09 19:17

Z cenzurą jest ciekawie :) Bo można się dowiedzieć czego Moderatorzy bardzo nie lubią. Albo się ciężko nagłówkować: "a o co tym razem poszło", gdy post wskakuje z dużym poślizgiem czasowym. Można się mile zdziwić, widząc rozszerzenie po własnej myśli. Albo skrzywić, bo wycięte zdanie zmieniło zanadto wydźwięk całości. Można być wdzięcznym, że coś się nie ukazało. Albo wpisać Moderatorowi (na wszelki wypadek obojgu) grubą krechę, bo świat czegoś "ważnego" nie zobaczył. Można się wysilić, żeby przekazać to samo, ale w zupełnie inny sposób. Albo z premedytacją próbować, gdzie leży granica ;)))

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2009-10-09 19:32

Wszystkiego tego próbowałem i wniosek mam jeden. Moderatorzy mają kostki do gry i przed zamieszczeniem odpowiedzi każdy swoją podrzuca do góry. Jednak najdoskonalsza metoda, to losowanie kulkami.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2009-10-10 10:10

Podziwiam pokorę Joy-a. Najbardziej irytuje mnie zmiana sensu całości po ingerencji moderatorów i pozostawienie nicka jakoby były to moje myśli. Uważam, że to nie fair. Jeśli wycinają w całości niech tną. Swoją drogą w regulaminie nie znalazłem nic o ingerencjach w tekst. Pozdrawiam wszystkich forowiczów.
Andrzej

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Bogumiła (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-10-10 15:49

Dobrze cię Andrzeju rozumiem. Kiedyś też tak miałam, ostatnio już nie.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Marek MRB (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2009-10-10 19:56

Zdaje się że nie załapaliście o co chodzi w "forum pomocy". Nie o najwierniejsze zaprezentowanie poglądu odpowiadającego, lecz o pomoc w wierze osobom które tu zwracają się z pytaniami i prośbą o pomoc.

----------------
To prawda, Marku, zwłaszcza, kiedy ten pogląd (a czasem zdarza się tak, niestety) jest sprzeczny z nauką Kościoła, albo powielane jest (przez osobę cieszącą się autorytetem na forum) błędne, choć powszechne określanie jakiegoś faktu (np. sposobu, formy udzielania sakramentu).
p.o. moderatora

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: IKS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-10-10 21:44

Dla mnie ingerencja w tekst jest zrozumiała i należy ją przyjąć, skoro nie dostosowałam się np. do 15 punktu regulaminu i choćby przesadziłam w krytyce kogoś, w którymś zdaniu. To dobrze, że je wycofano czy też zostało poprawione w taki sposób, by odbierający je nie poczuł się urażony. Warto dla przypomnienia zasad pisania odpowiedzi prześledzić punkt 15, no i 1 regulaminu.

 Re: Dlaczego moje odpowiedzi nie są opublikowane?
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2009-10-12 23:10

Marku MRB, czy ty naprawdę z całkowitą obojętnością podchodzisz do cenzurowania twoich postów? Nigdy cię to nie zachęca do refleksji? Nie rodzi żadnych uczuć? A może po prostu nie masz takich doświadczeń, bo w twoje posty nigdy nie ingerowano? :))
Fakt, że parę osób zechciało się podzielić tym, w jaki sposób traktuje cenzurę, nie musi zaraz oznaczać, że nie załapały, co jest głównym celem Forum. Ani że ten cel im nie przyświeca. Ich odczucia, refleksje mogą być przecież czymś wtórnym, pomimo których, decydują się nadal na Forum pisać :)) Osobiście nie widzę nic zdrożnego w tym, że ludzie chcą się identyfikować z tekstem, pod którym się podpisują. Nie jestem bynajmniej za zniesieniem cenzury (wystarczy się przyjrzeć temu co pojawia się na forach, gdzie nikt nie dba o treść ani język), ale też nie przypisuję cenzorskim nożycom atrybutu nieomylności, bo taka myśl ociera się o bałwochwalstwo ;)))

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: