logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Rozeznanie charyzmatyczne.
Autor: x (---.net.kth.pl)
Data:   2010-07-26 19:23

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie można uzyskać pomoc w zakresie rozeznania charyzmatycznego. Chciałbym aby rozeznano pewną sprawę, która jest dla mnie bardzo ważna. Wiem, że niektórzy księża posługują się tą formą modlitwy w rozeznawaniu różnych spraw. Jeśli to możliwe to proszę o jakiś namiar do takiego księdza. Z Bogiem.

 Re: Rozeznanie charyzmatyczne.
Autor: Daria (---.eimperium.pl)
Data:   2010-07-27 16:06

Witaj, :) niestety żaden ksiądz nie zajmie się rozeznawaniem za Ciebie. Po to nam Pan Bóg dał rozum żebyśmy rozeznawali sami. :) Rozeznawanie ma być przede wszystkim rozumowe i trzeba w to włożyć pewien wysiłek. :) a nie iść na łatwiznę, żeby ktoś rozeznał za Ciebie. :) Czasem można poprosić o modlitwę w tej sprawie, tzn w intencji tego, żebyś dobrze rozeznał. Czasem też Pan Bóg jest tak dobry, że poprzez proroków daje konkretne Słowo, które potwierdza lub nie nasze rozeznanie. Ale to wtedy jeśli sami już coś rozeznamy. Poza tym, żaden prorok nie może za nas rozeznawać. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to kierownik duchowy. On może być pomocny przy rozeznawaniu ważnych decyzji, ale też nie może decydować za Ciebie. W końcu masz wolną wolę. :)
Powodzenia i pozdrowionka. :)

 Re: Rozeznanie charyzmatyczne.
Autor: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-07-27 20:40

Jeśli chcesz, możesz się skontaktować z księdzem Wojciechem. Pracuje on w Duszpasterstwie Akademickim w Gliwicach. Jest opiekunem wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Nie wiem, czy pomoże Ci bezpośrednio, ale może coś Ci to da. Więcej informacji o nim, w tym kontakt na stronie:
http://www.da.org.pl/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=5&Itemid=44

 Re: Rozeznanie charyzmatyczne.
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2010-07-27 20:44

x, tak sformułowana prośba, brzmi dla mnie jak próba kontaktu z jasnowidzem, który ma pomóc odsłonić to, co jest przed Tobą ukryte. A dary charyzmatyczne służą zupełnie czemu innemu.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: