logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: janka (109.232.26.---)
Data:   2011-07-12 21:25

Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za mnie. Ciężko się władowałam, miałam myślenie takie, jak ma Dobry :( Dziś wiem, że ezoteryka to fałsz i plugastwo.
Mam problem, szukam egzorcysty. Niestety, Msza dopiero we wrześniu, a egzorcysta najbliższy mi ma chyba wakacje, bo nie odpowiada na moje e-maile. Jeszcze raz proszę o modlitwę za mnie.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: Nell (178.73.48.---)
Data:   2011-07-16 21:24

Nie bój się, Janko, ufaj Jezusowi. On kocha Cię całym sercem i nie zostawi Cię bez pomocy. Módl się, odmawiaj różaniec, korzystaj z sakramentów. Pewnie już o tym wiesz, ale na wszelki wypadek chcę o tym przypomnieć - szukaj pomocy tylko u KSIĘDZA egzorcysty. W żadnym wypadku nie udawaj się do tzw. "egzorcystów świeckich". Ci ludzie nie mają władzy nad złym duchem, działają poza Kościołem i korzystając z ich usług można się wpakować w jeszcze większe duchowe kłopoty. Trudno doradzić coś konkretnego w sprawie szukania księdza egzorcysty, bo nie wiadomo, skąd jesteś. Jeżeli nie możesz skontaktować się z księdzem egzorcystą w Twojej diecezji, spróbuj poszukać w sąsiedniej, najlepiej spytać w Kurii. Pomodlę się za Ciebie.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: janka (---.chelm.mm.pl)
Data:   2011-07-16 21:38

Dziękuję za modlitwę Nell, Bóg zapłać. Najbliżej mam do Lublina, na Mszę o uzdrowienie także. Ta Msza jest o 18:00 i trochę zapewne potrwa, niestety nie będę miała czym do domu wrócić. :(

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: magda (---.play-internet.pl)
Data:   2011-07-16 21:42

Cieszę się naprawdę, bo już jesteś Jezusa, bo ci łuski spadły z oczu. To początek Twojego nowego narodzenia. :) Bóg jest z Tobą. Choć teraz cierpisz (konsekwencja grzechu), to jesteś już na dobrej drodze. Choćby nie wiem co się działo, wierz i ufaj mocno Jezusowi. Tylko On ma moc uzdrowienia naszych serc, wyciągania nas z naszych ciemności. Zaraz pomodlę się w Twojej intencji.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-07-16 21:43

Do czwartku włącznie księża egzorcyści mieli spotkanie na Jasnej Górze. Spróbuj jeszcze. Trzymaj się.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: Lionne (---.internetia.net.pl)
Data:   2011-07-16 21:50

Egzorcyści zjazd mieli teraz w Częstochowie, bądź uparta i walcz. To, że tu trafiłaś nie jest przypadkiem. A w oczekiwaniu na egzorcystę polecam przezabawnego o. A. Pelanowskiego, może jakoś wypełni Ci czas.
Pozdrawiam

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: janka (---.chelm.mm.pl)
Data:   2011-07-16 21:55

Mam do was pytanie. Czy Msza o uzdrowienie chorych coś mi pomoże? Czy chodzi tylko o uzdrowienie ciała?

Lionne, a co mam z tym ojcem robić w sensie religijnym? Do mnie trzeba, niestety informacje podsyłać z instrukcja obsługi, całkiem wypadłam z obiegu, jeśli chodzi o religię. :(

--------------------

Wpisz w google hasło: o. A. Pelanowski, a znajdziesz to, co proponuje Ci Lionne.
p.o. moderatora

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: Nell (178.73.48.---)
Data:   2011-07-16 22:03

Jeśli chodzi o diecezję lubelską, to kiedyś egzorcysta posługiwał w Sanktuarium w Wąwolnicy, nie wiem, czy tak jest nadal, sprawdź. A sąsiednie diecezje to siedlecka, radomska, sandomierska, zamojsko-lubaczowska.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: janka (---.chelm.mm.pl)
Data:   2011-07-16 22:13

Niestety nie dysponuję autem i nie mam jak wrócić z Wąwolnicy. Brak dojazdu powrotnego, późna godzina.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: Joanna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-07-17 08:35

Msza o uzdrowienie i spotkanie z egzorcystą to różne sprawy. Umów się z nim i opowiedz, co Cię niepokoi. On w rozmowie stwierdzi, czy potrzebujesz jego pomocy, czy tylko dalszego pokierowania. To, że zajmowałaś się magią i okultyzmem nie oznacza z automatu, że zostałaś zwiedziona, ale zawsze lepiej to sprawdzić. Zwłaszcza, że będzie to raczej obiektywny osąd osoby, która zna się na tym. Myślę, że w Lublinie może być kilku księży egzorcystów powiązanych z archidiecezją.
Żeby Cię uspokoić napiszę, że tez kiedyś zajmowałam się przeróżnymi sprawami w pełni się tym fascynując. Aż przyszedł moment otrzeźwienia, a w związku z tym, że kilka osób wmawiało mi, że na pewno jestem zwiedziona, poszłam do egzorcysty. Po rozmowie wysłał mnie do spowiedzi, a braciom nakazał, aby bardziej zajęli się swoimi sumieniami i grzechami, niż moimi. Ale spokój, który zyskałam, nie miał ceny.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: Esterka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-07-17 14:18

Kiedy się chce czegoś naprawdę, nie szuka się przeszkód, tak jak to w tej chwili robisz. Przy sanktuarium w Wąwolnicy jest Dom Pielgrzyma z miejscami noclegowymi.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: Nell (178.73.48.---)
Data:   2011-07-17 16:06

Janko, a w jakich godzinach przyjmuje egzorcysta w Wąwolnicy? Czy tylko w wieczornych? Sprawdź to dokładnie. Wiem, że sobotnie nabożeństwo jest wieczorem, ale na spotkanie z księdzem zapewne można umówić się w innych godzinach, a w każdym razie warto spróbować. Z Lublina do Wąwolnicy jeżdżą busy i PKS-y, w ostateczności można pojechać do Nałęczowa pociągiem i przejść pieszo te 5-6 km (chodziłam kiedyś tą trasą i wiem, że się da). Z powrotem można się zabrać którymś z wielu autokarów z pielgrzymami.

A w "międzyczasie" pamiętaj o regularnej spowiedzi.

 Re: Miałam myślenie jak Dobry :(
Autor: joannabw (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2011-07-20 09:50

Nie lepiej iść od razu do spowiedzi? Z księżmi egzorcystami czasem tak jest, ze trudno się do nich dostać. Spowiednik pewnie sam jest w stanie coś zdziałać. Jeśli możesz wejść do kościoła, uklęknąć w konfesjonale i zacząć rozmowę ze spowiednikiem, nie jest jeszcze tak źle.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: