logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak naprawić zło z przeszłości?
Autor: Aleksandra (---.centertel.pl)
Data:   2018-10-28 12:07

Jesli mam problemy na tle religijnym tzn robiłam kiedyś rożne zle rzeczy i tak dalej połowy nie pamietam i nie wiem czemu to robiłam ale np polykalam rzeczy święte pózniej jeszcze coś gorszego robiłam zmiana wiary i takie rożne być może coś złego mnie zniewolilo teraz juz nie robie tych rzeczy. Modle sie dużo jak teraz to wszystko naprawić mam? Pomyslałam o modlitwie św Bernarda bo tam jest pomocy czy to coś pomoże?

 Re: Jak naprawić zło z przeszłości?
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-10-28 19:39

Aleksandro, sensem modlitwy jakakolwiek by nie była, czy to formułkowa czy wyrażona własnymi słowami jest pragnienie jak najgłębszej rozmowy z Panem Bogiem.
Modlitwa św. Bernarda jest przepełniona ufnością i prośbą o wstawiennictwo Matki Bożej. I o tę ufność w każdej modlitwie chodzi. Nie traktuj słów tej modlitwy jak magiczny uzdrawiacz Twojej przeszłości. Możesz modlić się tymi słowami a możesz modlić się też w milczeniu, kierując swoje ufne myśli ku Bogu.

"Modle sie dużo jak teraz to wszystko naprawić mam?"
Najważniejsza naprawa dotycząca popełnionych grzechów dokonuje się w Sakramencie Pokuty i Pojednania. Naprawiaj modlitwą, możesz zamówić intencyjną Mszę Świętą, przyjmuj Komunię Świętą by Chrystus jak najczęściej mieszkał w Twoim sercu, byś poczuła Jego bliskość i miłość.

Przeszłości nie wymażesz, ale oddaj ją Bożemu Miłosierdziu. Po ranach grzechu pozostają blizny i mogą wracać w pamięci. Pokładaj ufność, że Pan Bóg wybacza każdy grzech, który oddasz w szczerej spowiedzi. O swoich obawach o zniewolenie mów kapłanowi podczas spowiedzi. Nie szamocz się sama z takimi myślami. Kapłan rozezna i udzieli stosownej rady.

Akt zawierzenia
" To co było - Miłosierdziu,
to co będzie - Opatrzności,
to co jest - w Twoje dłonie Panie oddaję"

 Re: Jak naprawić zło z przeszłości?
Autor: Aleksandra (---.centertel.pl)
Data:   2018-10-29 11:07

Dziekuje za pomoc

 Re: Jak naprawić zło z przeszłości?
Autor: Skrupulant (---.proflink.pl)
Data:   2018-10-29 13:45

Poza oszczerstwami i kradzieżami, zniszczeniami to modlitwa. Ale też nie każde oszczerstwo trzeba odwołać i wszystko naprawiać, zwracać kasę. Gdy powiedziałaś na kogoś coś złego, fałszywego i ważnego lecz było to dawno, poszkodowany nie przeżywał skutków twoich wybrykow, nie ma to żadnych skutków w teraźniejszości to rzuć to. Borykam się z tym już długo. Oszczerstwo, kradzież, zniszczenie, niewiedza... Kilka osób mi mówiło tak a kilka tak. Jeśli już szukasz w necie pomocy to szukaj sobie kilka stałych osób które Ci pomogą chociaż w najmniejszym stopniu. Zazwyczaj weryfikuję takie osoby. Jeśli masz odwagę i możliwość których ja nie mam to zaczep księdza po mszy, pogadaj z nim. O przeszłości

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: