logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Małgorzata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-05-01 17:26

Witam, chciałabym ponowić moje pytanie, czy zna ktoś może dobrego Księdza w okolicach Nowego Sącza który mógłby pomóc, który jest cierpliwy i znalazłby czas żeby porozmawiać o problemach?

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Bartłomiej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-05-02 07:39

Witaj Małgorzato!
W Nowym Sączu powiadasz.... W mojej parafii mam wspaniałego księdza - ksiądz Janusz Michalik, wesoły, spokojny, miły ksiądz. On zawsze znajdzie czas, dla drugiego człowieka. Zapraszam cię w niedzielę na 6:30 do parafii Jana Chrzciciela w Nowym Sączu (Poręba Mała)- (klik). On zawsze spowiada w tej godzinie. Chyba że wolisz się tak "prywatnie" wyspowiadać (głupio brzmi "prywatnie" każda spowiedź jest prywatna, ale najważniejsze, że wiesz o co chodzi). Zapraszam cię do naszej parafii.

Z Bogiem - Bartłomiej :)

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Małgorzata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-05-02 19:24

Dziękuję bardzo, a czy ten Ksiądz mógłby pomóc osobie ze skrupułami?

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Marta (---.16-1.cable.virginm.ne)
Data:   2019-05-02 23:34

Macie jezuitów w NS - wprawdzie nie znam żadnego z nich, ale jezuici są generalnie dobrymi spowiednikami.

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Bartłomiej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-05-04 06:06

Małgorzato,

Oczywiście że ksiądz Michalik mógłby pomóc osobie ze skrupułami. Kiedyś poszedłem do spowiedzi przygnębiony własnymi grzechami, a gdy wysłuchałem nauki księdza Janusza, to już był uśmiech od ucha do ucha. Wspaniały kapłan. Warto, żebyś przyszła i u niego dostąpiła Miłosierdzia Pańskiego.

Z Bogiem Bartłomiej

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Małgorzata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-05-04 14:58

Dzięki. Ale chyba nie mam na tyle odwagi....

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-05-06 15:51

Małgorzato, skoro teraz utrzymujesz, że przyczyną unikania spowiedzi nie jest wyłącznie brak dobrego spowiednika, ale także brak odwagi, poczytaj wątki o lęku przed spowiedzią: klik.

Ponowiłaś pytanie (poprzednie wysłałaś ponad rok temu - klik). Tym razem nie pozostało ono bez odpowiedzi. Nie zmarnuj tego.

Czy przez ten cały rok nie przystąpiłaś do sakramentu pojednania?

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Małgorzata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-05-06 18:20

Bardziej szukam Księdza z którym mogłabym porozmawiać o problemach poza spowiedzią, źle to sprecyzowałam. Przepraszam, mój błąd.

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-05-06 22:55

Skoro nie chodzi o lęk przed spowiedzią, to o co chodzi? Boisz się odmowy? Czy może tego, że rozmowa nie spełni Twoich oczekiwań? Czym ryzykujesz, prosząc księdza o rozmowę?

 Re: Nowy Sącz - poszukiwany dobry spowiednik.
Autor: Marta (---.16-1.cable.virginm.ne)
Data:   2019-05-10 23:36

Skoro księży się boisz i nie o spowiedź chodzi, a o rozmowę o problemach (duchowych chociaż, czy sercowych lub jeszcze innych?) to może jakaś siostra zakonna by się nadała?
Wiesz, do odważnych świat należy. O co by nie chodziło, warto spróbować, a nie chować się po kątach. Podobno lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło ;) Ale to tak z przymrużeniem oka.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: