logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Odczuwam ogromne pragnienie miłości
Autor: Karolina (ok. 30 l.) (---.146.233.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2019-12-12 14:06

Wiem, że na forum tym jest dużo podobnych wątków, ale naprawdę odczuwam ogromne pragnienie miłości, czuje się samotna gdy wracam do domu po całym dniu :(
Ogólnie spotykam się z ludźmi, szukam sobie też zajęć poza praca, takich jak fitness itp, itd, staram się rozwijać pasje, ale brakuje mi głębszych relacji. Chociaż się o nie staram to często ludzie mają swoje życie, rodziny, prace... mam ok. 30 lat.
Nie wiem czy Bóg jest w stanie wysłuchać modlitwy o dobrego męża, bo mam wrażenie że we wszystkim był że mną oprócz relacji z mężczyznami.
Smutno mi

 Re: Odczuwam ogromne pragnienie miłości
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-12-18 10:09

Karolino,

Tylko Bóg może obdarzyć człowieka, swoje dziecko, największą miłością. Bo jest to miłość bezwarunkowa, doskonała i wieczna, i nie ma nikogo, kto mógłby tak kochać. A więc jest KTOŚ, Kto darzy Cię miłością, ale czy i Ty kochasz GO? Czasami zapatrzeni jesteśmy tylko w siebie, we własne problemy, i nie dostrzegamy, że On jest przy nas i pragnie naszej miłości. Zastanów się, czy nie warto podziękować Bogu za wszystkie dary, które do tej pory otrzymałaś, a na pewno było ich bardzo dużo.

Niech Ci nie będzie "smutno" - jak piszesz.
Twoje wrażenia to jedynie tylko ludzkie wrażenia, Bóg słyszy nasze modlitwy i składane w nich prośby są Mu doskonale znane. On chce tylko naszego dobra. Nie ustawaj więc w modlitwie i zaufaj Panu, On Cię poprowadzi drogą według Własnego planu. Bądź wola Twoja, a nie moja...

 Re: Odczuwam ogromne pragnienie miłości
Autor: Ela (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-06-23 16:33

Magdaleno,

Piękna odpowiedz, nic dodać, nic ująć...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: