logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak przypomnieć sobie łaski od Boga?
Autor: Karol (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2022-02-10 21:32

Niech będzie uwielbiona Trójca Święta, szczęść Boże,

Mam swój segregator w którym chowam zapiski w którym są moje intencje dziękczynne. Mam tego trochę, ale chciałbym jak najwięcej mieć tych intencji dziękczynnych spisanych. W tych zapiskach staram się zapisywać jak najkonkretniejsze intencje dziękczynne. Staram się codziennie dziękować. Pytanie - Jak przypomnieć sobie te łaski od Boga które nie mogę sobie przypomnieć? Albo dostrzec te które mam w swoim życiu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam Was.

 Re: Jak przypomnieć sobie łaski od Boga?
Autor: Ona (---.205.144.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2022-02-11 09:20

Karol, znajdź jakiegoś mądrego psychologa, bo to coraz mocniej pachnie nerwicą religijną. Plus stały spowiednik, któremu będziesz bezwzględnie posłuszny, bo zamęczysz wszystkich wokół...
Podziwiam Moderację za cierpliwość...

 Re: Jak przypomnieć sobie łaski od Boga?
Autor: hanna2 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2022-02-11 10:57

Nie kombinuj, nie przesadzaj, nie narzucaj sobie zbędnych pozornie pobożnych zadań, bo to jest Twoje nieszczęście. Zapisz, jeśli już musisz, co pamiętasz i KONIEC. Po co się wpędzać w poczucie winy "na pewno coś zapomniałem". Wdzięczność piękna cecha, ale bez przesady. Starczy, gdy każdego dnia podziękujesz za jedną rzecz. Np. umiem czytać. Przypomnisz sobie więcej - dobrze. Nie - też dobrze. Koniec kropka.
Tylko myślę, od dawna, że Ty absolutnie nie umiesz być posłuszny i budujesz sobie obraz fałszywego Boga oraz równie fałszywych Jego wymagań.

 Re: Jak przypomnieć sobie łaski od Boga?
Autor: patrycja (---.11.225.79.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-02-18 17:34

Czytajac Ewangelie. Codziennie. Oswieci Cie wtedy. I Psalmy.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: