logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy różańce zapachowe tracą swój zapach?
Autor: Aguu (---.10.71.191.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2023-03-13 17:01

Witam, orientuje się ktoś czy różańce zapachowe tracą swój zapach po jakimś czasie? Czy właściwości pachnące się różnią między różańcem z drzewa różanego a drewna nasączanego substancją zapachową? Jak z trwałością zapachu w obu przypadkach?

Nigdzie nie ma jednoznacznych odpowiedzi ani aluzji co do tematu, pomożecie?

 Re: Czy różańce zapachowe tracą swój zapach?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2023-04-01 20:06

Aguu

Myślę, że każdy zapach piękny, czy brzydki z czasem ulatnia się, wietrzeje. Piękny zapach kadzideł w świątyniach również nie trwa wiecznie. Z mocnymi perfumami dzieje się podobnie.

Sakramentalia to niezły biznes dla ich wytwórców. Tak w Ziemi Świętej jak i w Polsce. Z tego się utrzymują całe rodziny. Dlatego co i raz pojawiają się jakieś nowinki na rynku, m,in. i zapachowe różańce.

Modlę się na różańcu, który kupiłam w Betlejem. Jest zrobiony z drzewa oliwnego i zawsze będzie mi "pachniał" Ziemią Świętą. Ten zapach nigdy nie straci swej mocy...

 Re: Czy różańce zapachowe tracą swój zapach?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2023-04-02 02:36

Z mojego doświadczenia różańce zapachowe (wykonane z drewnianych koralików) z zapachem róży po pewnym czasie tracą swój zapach. Jednak jeśli regularnie używa się kremu do rąk zawierającego olejek różany, to ten zapach przechodzi na różaniec i w pewnym sensie utrzymuje się przez lata.

 Re: Czy różańce zapachowe tracą swój zapach?
Autor: -ela- (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2023-04-02 14:19

Dobrze trzymać taki różaniec w zamkniętym pudełeczku, wtedy zapach utrzymuje się dłużej.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: