logo
Sobota, 04 lipca 2020 r.
imieniny:
Elżbiety, Teodora, Aureli, Malwiny, Zygfryda – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Mężczyźni Świętego Józefa - zapraszają na Piknik Rodzinny wraz z Mszą Św. na szczycie Ślęży
 


Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają do wspólnego przeżywania Eucharystii na szczycie Ślęży w kościele pw. NMP (Sobótka) w samo południe 6 czerwca. Po Mszy Św. którą odprawi ks. Jakub Bartczak rozpocznie się Piknik Rodzinny. Można zabrać swoją żonę, dzieci i przyjechać odetchnąć od gwaru miejskiego, popatrzeć na las, spojrzeć z góry, z dystansu na to, co się działo dookoła w ostatnich miesiącach.


Dojazd do Sobótki i wejście na Ślężę we własnym zakresie. Każdy ma swoje własne tempo, w inny sposób przeżywa swoją drogę do Boga, bardziej lub mniej skutecznie zagarnia dzieci, aby nie zeszły z wybranej ścieżki. Można trzymać się za ręce, związać sznurkiem, popychać lub ciągnąć jeden drugiego… Ważne, aby rodzina razem doszła na czas do Boga. Po Mszy Św. będziecie można posilić się własnym prowiantem na wspólnym stole albo zjeść zamówione wcześniej grillowane przysmaki: kaszankę i kiełbaskę.


Może droga na górę będzie dla trochę wyboista i męcząca ale po wejściu będzie można głośno zawołać: „Bramy, podnieście swe szczyty i unieście się, prastare podwoje, aby mógł wkroczyć Król Chwały” (Ps 24,7).

Posiłek odbędzie się po Mszy Świętej na szczycie Ślęży. Zapisy na catering obowiązują do 03 czerwca 2020, ponieważ następnego dnia trzeba przekazać parafialnym mistrzom grilla ilość zestawów, aby wiedzieli, ile wędliny kupić. Zapisy i więcej informacji na stronie:

 

https://mezczyzniwewroclawiu.pl/piknik-rodzinny/

 

Od 30 maja nie ma ilościowych ograniczeń w uczęszczaniu do kościołów ale należy pamiętać o zachowaniu środków ostrożności wymaganych przepisami prawa.


Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu
https://www.facebook.com/mezczyzni.we.wroclawiu/

 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー