logo
Wtorek, 05 lipca 2022 r.
imieniny:
Antoniego, Bartłomieja, Karoliny, Marii Goretti – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama

katolicyzm

Rafał
Proszę o modlitwę w intencji o wiarę, wytrwałość, pracę, dla siostrzeńców o odnalezienie się w nowej szkole, rozwój, dla siostry o załatwienie spraw bytowych, pracę oraz wzrost duchowy.
Michał, Czarny Dunajec
Proszę o łaskę uzdrowienia mojego taty Alojzego z bardzo ciężkiej choroby.
Mariusz Zduńska Wola
Proszę o modlitwę za rodziców - Zofię i Tadeusza Studnickich. W intencji związku Mariusza i Aldony, zdrowia dla nas i naszych rodzin, oraz o wybór dla Nas trafnych decyzji życiowych . Podziękowania za wszystkie łaski Boże które już otrzymaliśmy. Prosimy o ochronę przed wszelkim złem.
Barbara
Proszę o modlitwę ponieważ znalazłam się w trudnym momencie swojego życia. Po 15 latach odezwał się do mnie mężczyzna moja pierwsza wielka miłość. Niestety teraz z pewnych życiowych powodów nie możemy być razem, choć uczucie wróciło. Proszę o modlitwę, aby nasza sytuacja się wyjaśniła , i abyśmy mogli być jeszcze razem czego oboje tak bardzo chcemy.
Jolanta Legnica
prosze laske nawrocenia dla mojego syna michala i jego partnerki alicji .prosze dla nich o laske sakramentu malzenstwa i pokuty . prosze o dar mowy i odsuniecie wszelkich lekow od mojej ukochanej 3 letniej wnuczki michalinki . prosze aby rodzice wychowali ja w duchu chrzescianskim . prosze o ulozenie zycia zawodowego dla mojego syna michala.prosze o interwencje i opieke matki boskiej dla nich
Jolanta Legnica
Prosze o uzdrowienie duszy i ciala od lutego zmagam sie z choroba i po ludzku juz nie daje sobie rady. blagam o wsparcie modlitewne Jola
Jacek Zielonka
Najukochańsza Matko, Królowo Nieba i Ziemi proszę jako Twe dziecko i grzesznik jednocześnie o Twe wstawiennictwo u swego Syna Jezusa. Proszę Cię Mamo wstaw się za moją żoną Magdaleną, która odeszła do kochanka by zakochała się w Twym Synu. Proszę by się nawróciła i na końcu wróciła do męża Jacka i córeczki Anny. Spraw też by jak najszybciej zrezygnowała z rozwodu. Jezu ufam Tobie. Jezu Ty się tym zajmij
Jan
Panie Jezu proszę o zdrowie, przebaczenie grzechów, ochronę od zła i błogosławieństwo dla Ireny, Teresy oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Sandry, Joanny i Jana.
Kasina W .
Proszę o modlitwę w intencji synka Bartka,o pomyślny przebieg zabiegu jutro,oraz o zdrowie dla niego...
Kamila
Proszę o modlitwę o przebaczenie za grzechy moje i moich bliskich. Dzękuję za dotychczasowe łaski i opiekę Bożą i Matki Najświętszej. Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała synów, męża i mojej o uwolnienie nas z sideł złego, o łąskę wiary i nawrócenie, o wybaczenie bliskim i pojednanie się rodziny. Proszę o modlitwę za zmarłych rodziców, siostrę Jankę i jej męża, za zmarłego brata Stacha i jego żonę i syna i innych członków rodziny. Bóg zapłać za modlitwę!
Jacek Zielonka
Duchu Święty proszę ześlij dar wiary mojej żonie Magdalenie. Proszę by odeszła od kochanka i wróciła do męża Jacka i do córki Anny. Jezu Twoja wola niech się wypełni
Jan
Ojcze Przedwieczny proszę w imię Pana Jezusa Chrystusa o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Andrzeja, Anny i Jana.
Ewa, Knurów
Proszę o wsparcie modlitewne, aby choroba nie wróciła. Proszę o modlitwę, abym wyszła z problemu prawnego. Również o zgodę w rodzinie.
Magdalena
Proszę o modlitwę... - O uzdrowienie mojej mamy Elżbiety i potrzebne dla niej łaski dla duszy i ciała - O nawrócenie Wojciecha i potrzebne łaski oraz wsparcie w chorobie - O to, żebym spotkała człowieka, z którym będe mogła przejść przez resztę życia
Leszek, Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji udanej operacji przepukliny którą to operację będę miał w najbliższy piątek (23 lipca). Bóg zapłać!
Joanna
Marzena walczy z glejakiem. Proszę o modlitwę w jej intencji i jej bliskich. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Panie, Ty się tym zajmij. Matko Boża, pomóż. Dziękuję.
RycerkaPolska
Błagam o łaski Boze, zdrowie duszy i ciała, dar nawrócenia, Błogosławienstwo Boze i opieke Maryi Niepokalnej dla Marcina, Damiana, Krystiana, Natana, Piotra, Kingi, Władyslawa, Janusza, Anetek, Marysi, Gabrysi, Uli, Andrzeja, Kazimierza, Michala, Rafała, bardzo chorej Kasi, Oli, Agnieszki, Juli, Mariana, Antoniny, Aleksandra, całej mojej rdziny w Ireland, USA, w Polsce, Olimpii, Sylwii, Uli, Wioletki, Weroniki, Sare, Darków, Marków, Szymona, Aojzego, Tomasza, Adrianków, Ewunie, Ewelinke i dla wszystkich proszących o modlitwe i którym obiecalismy modltwe i o pokój w sercach ludzkich i na calym świecie i świetośc dla nas wszystich grzeszników. Abba Ojcze bądz Wola Twoja nie moja, nie nasza. Kocham, dziękuje i przepraszam. Totus Tuus Maryjo. Twoja na wieki Rycerka Niepokalanej i wolontariuszka Faustinum.
Ania, Radzyń
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego brzucha, mojego żołądka, moich jelit, moich nerek, mojego pęcherza moczowego, mojego woreczka żółciowego, mojego układu pokarmowego i moczowego. Abym mogła jeść i rozszerzać dietę, żyć bez strachu i bólu. Abym uniknęłą przez całe życie operacji. I o wymarzoną pracę zdalną minimum na rok płatną 4-5 tysięcy brutto. Amen.
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby został całkowicie uniewinniony.
Paulina
Proszę o modlitę za Konrada, o jego nawrócenie do Boga, pokój i miłośćw sercu
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Antoni Maria Zaccaria
kapłan

Św. Antoni Maria Zaccaria urodził się w Cremonie w 1502 roku. Studiował medycynę w Padwie, ale zrezygnował z tego zawodu i został kapłanem Diecezjalnym. W 1530 roku założył kongregację kleryków regularnych św. Pawła. Chciał, by jego zakon był przeniknięty duchem Apostoła Narodów i dał go braciom za patrona. Od kościoła św. Barnaby w Mediolanie, gdzie osiedlił się nowy zakon, nazwano ich barnabitami. Św. Antoni wyniszczony gorliwą pracą apostolską umarł w Cremonie 5 lipca 1539 roku.
 

orazśw. Maria Goretti
dziewica i męczennica

Św. Maria Goretti urodziła się w 1890 roku w ubogiej rodzinie wieśniaczej w Corinaldo koło Ankony. W kilka lat później rodzina przeniosła się pod Nettuno. Wkrótce umarł ojciec. Maria pomagała matce w obowiązkach domowych i opiekowała się rodzeństwem. W wieku lat 12, gdy przeciwstawiła się grzesznym żądaniom młodzieńca mieszkającego w tym samym domu, została przez niego zasztyletowana 5 lipca 1902 roku.

jutro: bł. Teresy Ledóchowskiej

wczoraj
dziś
jutro