logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu?
Autor: jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2007-08-27 03:33

Drogi Entreri,
'co takiego zrobiles zebym mial cie przyjac?'

Jak pisalem w innym watku: ‘Moze nie zwrocilbym uwagi,…“IDŹCIE NA CAŁY ŚWIAT I GŁOŚCIE EWANGELIĘ WSZELKIEMU STWORZENIU!”… Mysle, ze Bog do nas wciaz mowi, czesto przez Swoja Matke. “…ZRÓBCIE WSZYSTKO, COKOLWIEK WAM POWIE J 2,5. TO JEST MOC SŁOWA BOŻEGO,’
Mt 10:42 "Ktokolwiek poda kubek zimnej wody jednemu z tych maluczkich, jako że jest uczniem moim, zaprawdę powiadam wam, nie minie go nagroda."

Wczoraj po Mszy sw James (pisalem w http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=159633&t=158786) mowil mi, ze:
· czterech namawial na Msze sw, nikt nie przyszedl. Choc byl tylko raz na katechezach, potem sie wciaz tlumaczyl malymi dziecmi, w koncu gdy mu powiedzialem, ze niektorzy maja siedmioro dzieci i przychodza, obrazil sie i przestal brac jedzenie, glupio mi bylo, ale dalej do niego zagladalem,
· przyjdzie na liturgie neokatechumenalna.
Dzis to potwierdzil.
Zachwycona Trish zas (pisalem, ze powiedziala, ze nie przyjdzie bo Henry wyprosil ja, gdy jadla kanapke http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=182726&t=181782
http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=181427&t=181326), kiedy jej powiedzialem, ze beda sie spotykac co tydzien dwa razy i bedzie znala biblie na pamiec, powiedziala, ze na to wlasnie czeka i prosila, abym za tydzien wieczorem przyprowadzil jej siostrzenice, bo jej nie bedzie. Zobacze czy mi sie uada przyprowadzic Ray’a. Michail, Bialorusin, ktory nie rozumie po angilesku nie chce przychodzic w sobote, bo o 4-tej rano jedzie na jarmark, choc teraz o dziwo Henry prosil abym go przyprowadzil. Zachecony tym czwartek w blokach gdy spotkalem Lyn i dalem jej chleb tez zaprosilem na spotkanie, powiedziala, ze wlasnie sie przeprowadzila i jest katoliczka i chetnie przyjdzie. Musze ja odnalezc.

Wczoraj otrzymalem:
Message of August 25, 2007
“Drogie dzieci,
Takze dzis wzywam was do nawrocenia. Niech wasze zycie, male dzieci, bedzie refleksja Bozej dobroci a nie nienawisci i niewiary. Modlcie sie, male dzieci, aby modlitwa stala sie dla was zyciem. W ten sposob w zyciu waszym odkryjecie pokoj i radosc, ktora daje Bog tym, ktorzy maja otwarte serca (przypomnialo mis ie, w sobote w czasie Mszy sw. w modlitwie mowilem, Ojcze otworz moje serce, abym mogl pelnic Twoja wole, podobnie podczas spowiedzi) na Jego Milosc. I wy, ktorzy sa daleko od Jego Milosierdzia, nawroccie sie, aby Bog nie byl gluchy na wasze modlitwy i aby nie bylo za pozno dla was. Dlatego nawracajcie sie i postawcie Boga na pierwszym miejscu w waszym zyciu. Dziekuje za wasza odpowiedz na Moje wezwania.”
Jurek

 Tematy Autor  Data
 Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Entreri 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Bogumiła 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy jurek 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy e. 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Macda 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy słaby 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Aimaa 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Żeglarz 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy hmmm 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Michał 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Aneta 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy DZIEWCZYNA 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy 38 na karku 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Andrzej 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy mundi 
  Re: Jak zyc zeby cos znaczyc? Co jest najwazniejsze w zyciu? nowy Doris 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: