logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła.
Autor: Aga i Marek (---.konin.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   2003-07-22 17:09

Drogi Marcinie,
przeczytaj Swiadectwo o. Verlinde'a na www.egzorcyzmy.republika.pl - znajdziesz tam sporo rad duchowych. O.Verlinde szedl droga podobna do Twojej. Opisuje tez trudnosci, jakie go spotkaly w procesie nawracania oraz daje wiele dobrych rad.

jesli chodzi o poznanskie grupy, to polecam CI BARDZO msze o uwolnienie (spod wladzy zlego ducha, dreczen itd) , ktore odbywaja sie na ulicy Zydowskiej w Kosciele Bozego Ciala (chyba?). Jest ot jedna z ulic odchodzacych od Starego Rynku. W II i IV piatek miesiaca (czyli w biezacym tygodniu tez!) odbywa sie tam rzeczona Msza, po ktorej odprawiane sa modlitwy o pomoc w walce ze zlym duchem.
nie pamietamy, o ktorej godzinie jest ta msza, ale chyba o 16. moze zdaze Ci do piatku napisac dokladniej.

Msze i modlityw odprawia ks. Marian Piatkowski, egzorscysta i bardzo pogodny kaplan. Mozesz po Mszy porozmawiac z nim i przedstawic swoj problem (to wszystko, o czym piszesz wyzej).

Mozesz go spotakc w tym kosciele takze w dni powszednie na Mszach - w poniedizlki, i srody o 18, we wtorki, czwartki i i soboty o 7.30 (?). Przedtem mozesz przystapic do spowiedzi.

wiec.. przalam sie i nie zwazaj na to, ze zly rzuca Ci klody pod nogi i na pewno bedezie sie staral odwiesc Cie od powrotu do Boga. nieulegaj mu! na stronie www.egzorcyzmy.republika.pl znajdziesz kilka wyprobowanych modlitw pomocnych w trudnych chwilach - odmawiaj choc jedna z nich!

pozdrawiamy!

 Tematy Autor  Data
 Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Marcin 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Agniulka 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Ania 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Edward 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy ja 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy MarekParf 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Marcin 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Aga i Marek 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Ewa 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy ewa 
  Re: Chcę odbić się od dna i wrócić na łono Boga i Kościoła. nowy Marcin 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: