logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć?
Autor: magda (81.210.36.---)
Data:   2007-05-10 11:56

nie wiem jak dalej żyć. wszystko mi sie zawaliło.zacznę od początku.
mój chłopak ma(miał?) kolegę - najlepszego. Poznałam go ponad miesiąc temu. Wszystko było dobrze do ostatniej niedzieli, kiedy to napisał mi, ze się we mnie zakochał. dobiło mnie to, nie wiedziałam co z tym wszystkim zrobić. On zaczął mnie męczyć etc. Postanowiłam powiedzieć to mojemu chłopakowi, gdyż wg mnie najwazniejsza w związnku jest lojalnośc i szczerość. Wiem też że to wydałoby się prędzej czy później. Powiedziałam to wczoraj - moj chlopak zdenerwował się, ale jes wszsytko ok. Po tym co mu powiedzialam stwierdzil iz jego zaufanie w stosunku do mnie jeszcze bardziej wzrosło. Nie wiem jak jest, bedzie pomiedzy nimi ale ja musiałam to zrobić bo nie potrafiłabym spojrzeć mojemu chłopakowi w oczy. Zresztą wyrzuty sumienia nie "zjadły by mnie".
jest jeszcze druga strona medalu - moja przyjaciółka która zauroczyła suię w tym chłopaku który stwierdził ze cos do mnie czuje. Jej też to powiedziałam.On powiedział że oni razem nie mają szans, że igdy razem nie będa. Serce mi się rozrywało słuchając jak ona mówi ze oni razem będą, jak bedzie ich przyszłość wyglądała. Pytałą się mnie jeszcze kiedy on się zgodzi na to by byli razem.
nie mogłam tego dłużej słuchać, nie mogłam jej kłąmać, nie byłam w stanie patrzeć jej prosto w oczy.POWIEDZIAŁAM JEJ. Popłakałą się, pytała się dlaczego, nie miała do mnie żalu.Dziś jednak przysłała mi smsa ze ją zawiodłam, że to też moja wina ze on cos do mnie czuje, że zniszczyłam jej życioe, szczęście, ze jestem podła etc.
JAK MAM Z TYM ŻYĆ? JAK MAM ŻY Ć Z TYM ŻE STRACIŁAM JEDNĄ Z NAJBLIŻSZYCH MI OSÓB?
DLACZEGO UCZCIWOŚC, LOJALNOŚĆ, PRAWDOMÓWNOŚĆ MUSI TAK BOLEĆ? DLACZEGO????????????????????????????????????????????????????????
CIĘŻKO MI

 Tematy Autor  Data
 Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy magda 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy foam 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy Beata 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy 38 na karku 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy Anjka 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy Anka 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy andy pandy 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy maryla 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy Weronika 1 
  Re: Dlaczego uczciwość, lojalność, prawdomówność musi tak boleć? nowy Roza 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: