logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego Bóg jest niesprawiedliwy?
Autor: Magda (---.dolnet.pl)
Data:   2010-10-23 10:40

Podobno Bóg kocha wszystkich jednakowo. A skoro tak, to dlaczego na świecie jest tyle chorób, cierpienia, śmierci? Jestem osobą wierzącą, ale dlaczego inni maja dużo, a drudzy nic? Przykład moja mama od dziecka jest głęboko wierząca, dla Boga jest skłonna zrobić wszystko (nie znam lepszej osoby niż ona). Mimo wszystko jako dziecko nie miała pieniędzy, nieudane małżeństwo, miała wypadek samochodowy, straciła dziecko, każdy cięższy wysiłek fizyczny sprawia jej ból, że z łóżka nie może wstać, renty jej żadnej przyznać nie chcą, a ona nadal nie traci nadziei dalej wytrwale wierzy w Boga. Inni maja dużo pieniędzy, szczęśliwe rodziny, są zdrowi mają wszystko mimo że do kościoła w ogólne nie chodzą nie modlą się, ciągle grzeszą (znam bardzo blisko takie przypadki, np. mój dalszy wujek). Dlaczego Bóg jest taki niesprawiedliwy? Dlaczego innym daje, a innym zabiera? Dlaczego innym dal tyle, a innym nie? Napisałam to ponieważ chciałabym zrozumieć to wreszcie. Proszę nie pisać, że nie ważne jest życie na ziemi, ważna jest nagroda w niebie.

 Tematy Autor  Data
 Dlaczego Bóg jest niesprawiedliwy? nowy Magda 
  Re: Dlaczego Bóg jest taki niesprawiedliwy? nowy zuzka (Bogumiła) 
  Re: Dlaczego Bóg jest taki niesprawiedliwy? nowy Michał 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: