logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę?
Autor: izabella (---.silesnet.net)
Data:   2012-04-16 17:32

Jakiś czas temu znalazłam pracę, gdzie mój pracodawca jest osobą niewierzącą. Jestem gorliwą i praktykującą katoliczką - on o tym wie i próbuje mi wmówić, że Boga nie ma. Jak powinnam się zachować? Często dyskutujemy i próbuję mu wytłumaczyć, że Jezus istnieje, ale on śmieje się z tego, co mówię - jestem bezsilna. Nie wiem, czy powinnam rzucić tę pracę i zostawić go samemu sobie, czy tam trwać i próbować - może uda się zasiać w nim jakieś ziarno. Codziennie modlę się do Boga, aby mi w tym pomógł, ale jak na razie nie odnoszę żadnego efektu - wręcz odwrotnie. Jak powinnam się dalej zachować? On pozwala sobie przy mnie na pewne zachowania, których nie akceptuję. Czy nie lepiej uciec stamtąd i zostać bez pracy? Czy trwać i cierpieć? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Z góry dziękuję.

 Tematy Autor  Data
 Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy izabella 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Wacek 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Michał 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Joanna 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Kuba 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy andrzej 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy emi 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Franciszka 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy AsiaBB 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy gu (Bogumiła) 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Asia 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy katy 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Tionne 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Joanna 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Beata 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Maciek 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Marta 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Aiks 
  Re: Jestem gorliwą katoliczką, pracodawca nie - czy rzucić pracę? nowy Marlinek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: