logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Gdzie jest Bog?
Autor: Beata (prawie 40 l.) (---.hsd1.in.comcast.net)
Data:   2013-01-28 15:16

Zdaje sobie sprawe ze ludzie przechodza w zyciu rozne wielkie tragedie i nie powinnam na nic narzekac i dziekowac Bogu za wszystko ale jak cierpi dusza czlowiek chce sie podzielic z tym z kims drugim. Mam ogromne pragnienie ulozenia sobie zycia, rodziny itd. Jestem atrakcyjna kobieta, pelna poswiecenia i wrazliwosci. Boga zawsze kochalam i do Niego modlilam sie w tej sprawie. Robilam wszystko co tylko moglam aby poznac Kogos wartosciowego kto by mnie poprostu pokochal. Probowalam mnostwo stron internetowych, a ze jestem osoba ktora kocha ludzi i jest bardzo otwarta bywalam w przeroznych miejscach. Organizowalam musicale i przestawienie muzyczne. Tancze i zawsze tryskalam energia i entuzjazmem. Spotykalam mezczyzn ale zaden z nich nie byl zainteresowany powaznym zwiazkiem czy wartosciami chrzescijanskimi.
W koncu w przyplywie wstydu i rozpaczy (mialam ogromne problemy finansowe) wyszlam za maz za kolege ktory potrzebowalam mojej pomocy w unormowaniu swojego statusu za granica. W trakcie tych perypeti pokochalam go bardzo i jemu tez nie bylam obojetna ale nic z tego nie wyszlo. Oczywiscie byl to tylko slub cywilny i zadnych intynosci miedzy nami nie bylo. Modllam sie bardzo do Pana aby Jesli Jego jest taka wola zmienil serce tego czlowieka ale widocznie nie taka byla Jego wola. Rozwodu teraz przez nastepne dwa lata wziasc nie mozemy aby on nie stracil statusu do tego dowiedzialam sie ze powrocila po wielu latach moja choroba-endometriozy ktora prowadzi do bezplodnosci. Przechodzimy czasem proby wiary ale jest mi bardzo ciezko. Calym sercem modlilam sie do Pana przez te wszystkie lata. Zylam w kompletnej czystosci. Ofiarowywalam poranne Msze Swiete, rozaniec i koronke, spowiedz sw. Powierzylam siebie Bogu proszac aby mnie zmienil, pomogl i naprowadzil. No ale On milczy..Jesli Jego wola jest to abym zyla w samotnosci to dlaczego moja osobowosc zupelnie sie do tego nie nadaje. Uwielbiam dbac o drugiego czlowieka. Pragne poprostu Kochac i byc kochana. Stracilam radosc zycia i niestety nie rozumiem Boga. Gdzie On jest?

 Tematy Autor  Data
 Gdzie jest Bog? nowy Beata (prawie 40 l.) 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Magda 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy paty 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Margola 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Renata 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Piotr 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy jola 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Adam 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Frickle 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Esterka 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Ala 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Tionne 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Nika 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Maggy 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Calina 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Bogumiła z Krakowa 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Beata 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Tionne 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Maggy 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Magdalena 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Agnieszka 22l. 
  Re: Gdzie jest Bog? nowy Bogumiła z Krakowa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: