logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Milena (---.toya.net.pl)
Data:   2013-06-27 11:18

Witam

Otóż mam pytanie. Chciałabym się zapytać czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby? Mam duży mętlik w głowie gdyż na początku się modliłam ale później dałam sobie spokój uznając że raczej Pan Bóg nie wysłuchuje takich modlitw odczuwałam duży niepokój ze po co ja się modle tak Pan Bóg nie wysłucha mojej prośby i pomyślałam ze taka wola jest Jego. Tak więc od tamtego czasu już o nic nie proszę Boga bo nie wierze i nie ufam w siłę modlitwy, na obecna chwilę modlę się "ogólnie", ale o nic nie proszę bo w cuda nie umiem uwierzyć
I sprawa wygląda teraz tak że miesiąc minął jak zaprzestałam się modlić i ostatnio wszystko wróciło do mnie jak bumerang na myśl mi przyszła znów tamta prośba i się męczę teraz bo nie wiem czy się modlić czy nie. Zrezygnowałam wcześniej uznając że to wola Boga i dałam sobie spokój a teraz to już nie wiem zastanawiam się też nad tym lękiem czuje niepokój i rozproszenie silne że tak nic z tego nie będzie i Pan Bóg nie wysłucha takich próśb.
Bardzo proszę o jakieś wskazówki bo się pogubiłam i nie wiem co o tym myśleć.
Za odpowiedzi dziekuje z całego serca.

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2013-06-27 11:34

Podobno modlitwy o nawrocenie zawsze sa wysluchane.

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: hope (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2013-06-27 11:44

O nawrócenie i powrót męża jak najbardziej. Co do powrotu innych osób to już nie jest to oczywiste. O nawrócenie każdego i zawsze można.

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Ada (---.docsis.tczew.net.pl)
Data:   2013-06-27 12:15

Na tytułowe pytanie odpowiem, że można a nawet trzeba. Pan Bóg mówi nam, że mamy dbać i pielęgnować nie tylko swoją wiarę ale również wiarę drugiego człowieka, więc jesteśmy w pewien sposób odpowiedzialni za jego życie duchowe. Powinniśmy dawać im przykład i słowem, czynem i modlitwą.
Pan Jezus wysłuchuje próśb, które są wytrwałe. Nie należy się zniechęcać i zaprzestawać modlitw tylko dlatego, że w czasie w którym chcieliśmy nie została ona wysłuchana. Bądż wytrwała i nirustannie proś Boga o to, o co prosiłaś kiedyś.
Pan Jezus sam mówi "A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię".J 14,13-14

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: polkck (---.kielce.hypnet.pl)
Data:   2013-06-27 13:13

Oczywiście, że się módl. Przedstaw Bogu swoje pragnienia i módl się o wypełnienie Jego woli w tej sprawie. A Jego wola odnoście sprawy, którą przedstawiłaś będzie dla Ciebie najlepsza :)

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Milena (---.toya.net.pl)
Data:   2013-06-28 12:56

Mam na myśli męża mojego mojej ukochanej osoby, nie napisałam tutaj. Mąż ma kochankę i z tym się borykam.

Ale dziękuje za odpowiedzi wszystkie:)

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2013-06-28 14:00

Nie może być Bożą wolą zdrada (przez) męża. Grzech nigdy nie jest Bożą wolą. Za męża trzeba się modlić aż do śmierci, bo to obiecywałaś przy ołtarzu: "oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci". Nawet gdyby on odszedł, to Ciebie i tak nadal obowiązuje przyrzeczenie. Jeśli nie możesz z nim być ciałem, to chociaż modlitwą. Ale modlitwa musi być chyba mniej emocjonalna, żeby Ciebie nie zamęczyła :))

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Paweł (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-06-28 15:35

Chciałbym mieć taką żonę jak Ty, pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2013-06-29 05:08

2 tyg temu czytalem:
2.1. Jezus Chrustus do bl. Katarzyny Emmerich:
Na krzyzu otwarlem niebo dla wszystkich, ale kazdy ma wolny wybor.
To wy, moi bracia macie dopelnic zbawienia innych.
Pomoz mi ratowac grzesznikow. Jestem tak bardzo wdzieczny tym, ktorzy usiluja Mi przyprowadzic dusze grzesznikow…”
2.2. Jezus Chrystus do Sw Faustyny:
“Dusze gina mimo gorzkiej meki…”
Najmilsza Mi jest modlitwa – to modlitwa za nawrocenie dusz grzesznikow, wiedz corko Moja, ze ta modlitwa zawsze jest wysluchana”
2.3. Matka Boza w Fatimie:
“modlcie sie wiele I czyncie ofiary za grzesznikow, poniewaz wiele dusz idzie do piekla, bo nie maja nikogo, kto by sie za nie ofiarowal i modlil.”

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Anna (---.tktelekom.pl)
Data:   2014-12-06 16:31

Boże, proszę spraw aby mój mąż się nawrócił i nie ranił nas, niech ocknie się z amoku i będzie dobrym ojcem i mężem. Amen

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Anna (---.tktelekom.pl)
Data:   2015-04-26 10:51

Boże Ty widzisz moje cierpienia i moją duszę, proszę Cię jeśli to zgodne z Twoją wolą uratuj moje małżeństwo. Oddal precz demony nierządu, materializmu, nienawiści i alkoholizmu, które opanowały duszę mego męża. Pędzi szeroką drogą ku zatraceniu. Modlę się za niego bardzo dużo ale czasem pod naporem cierpienia mej duszy upadam i wątpię czy wogóle to wszystko ma sens, bo jest coraz gorzej. Jako kobieta czuję upokorzenie, smutek i rozpacz, że zostałam tak okrutnie oszukana przez osobę której oddałam duszę i ciało i urodziłam trzy piękne i mądre córki. Dla niego ani przysięga ani zwykła ludzka przyzwoitość nic nie znaczą. Już nie wiem jak się modlić i o co prosić. Zmówiłam juź 3 NP, nowennę do miłosierdzia, Ojca Pio, JP2, proszę o wstawiennictwo św. CHARBELA, EKSPEDYTA, RITĘ, MONIKĘ, JÓZEFA. Szturmuję niebo prosząc w różnych zakonach i stowarzyszeniach o modltewne wsparcie oraz o to abym nie traciła wiary i nadziei. Nie wiem czy jeszcze dam radę wytrwać ale robię wszystko aby tego nieszczęśliwego człowieka wyrwać z sideł szatana. Jeśli czytasz mój wpis proszę Cię również o modlitewne wsparcie. Jest to dla mnie bardzo ważne. Ofiarowuję me cierpienia za duszę w czyśćcu cierpiące może chociaż im będzie lżej...

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Renata (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-05-08 00:28

Anno Droga Anno
Jak bardzo piękną jest wytrwała modlitwa. Bóg zapewne już wysłuchał Twoich próśb tylko Ty jeszcze nie wiesz. Bądź cierpliwa Anno. Twój mąż wróci do Ciebie i córek jak syn marnotrawny. Ale Ty masz dać świadectwo przebaczenia i radości i dziękczynienia Bogu. Nie zapominajmy dziękować Bogu za łaski.
Anno łączę się w modlitwie z Tobą. Ufaj i czekaj cierpliwie, bo Bóg zsyła łaskę gdy nawet tego już nie oczekujemy.

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: ja (---.static.sl-net.pl)
Data:   2016-01-17 15:42

https://www.youtube.com/watch?v=aYAJIiY7xWk

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Ewa- żona (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-05-01 17:58

Boże, proszę spraw aby mój mąż Janusz nawrócił się i nie ranił mnie dłużej swoim milczeniem i uporem. Niech ocknie się z amoku i będzie opiekuńczym mężem. Niech zginie ta duma, którą ma w sobie. To ona nie pozwala mu zawrócić na dobra drogę. Bez Twojej pomocy nie potrafię niczego dokonać. Zmień serce męża i uczyń moje radosnym. Ufam Tobie, bo w Tobie Boże jest siła i moc. Amen.

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Basia (---.play-internet.pl)
Data:   2018-07-21 10:37

Boże spraw, aby Artur wybaczył mi wszystko i przemyslał nasz powrót do siebie. Wszystko zaczęło się niefortunnie przez zazdrość moich koleżanek które mi źle życzyły. Przez nie nie potrafiłam otworzyć się na tego człowiek i odwzajemnić uczucia jakim mnie darzył. A to fajny człowiek ciepły troskliwy o tyle co go poznałam i chciał być ze mną. Pokochałam go ale za późno bo stracił nadzieję i szuka kogoś innego. Święta Rito spraw aby wybaczył moje błędy i dał nam szansę. Bardzo cierpię, brakuje mi go, tego usmiechu, radości, ciepła z jego strony. Jeśli jest taka Wola Boża, to błagam niech tak się stanie.

 Re: Czy można się modlić o powrót i nawrócenie ukochanej osoby?
Autor: Ewa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2019-01-14 14:21

Moim zdaniem jak najbardziej można. Przy czym Matka Boska "załatwi to" i tak po swojemu. Co nie znaczy, że gorzej. Wiem to z autopsji. W ub. roku modliłam się Nowenną Pompejańską o powrót miłej mojemu sercu osoby (przy czym to było tylko jednostronne zakochanie z mojej strony, On tego nie podzielał, proponował mi tylko przyjaźń, którą początkowo odrzuciłam). Matka Boska (też nie od razu, minęło ponad pół roku od zakończenia nowenny), dała mi łaskę całkowitego odkochania się, normalnie jak ręką odjął, a przy tym sprawiła, iż znowu jestem w stanie rozmawiać z nim normalnie, bez fochów i złośliwości. Nawet pomogłam mu w paru sprawach zgodnych z moimi kompetencjami, czyli wiem, że jestem w stanie być mu przyjacielem. Poza tym modliłam się o jego nawrócenie (facet zafiksowany na tematach kosmologicznych i ufologicznych, a więc wbrew 1-mu przykazaniu). Myślę, że Matka Boża taki miała plan wobec nas, ale dzięki Nowennie nie cierpiałam, łaska "odkochania się" była mi bardzo przydatna, ponieważ wcześniej cały czas o Nim myślałam, cierpiałam i zawalałam po kolei wszystkie prywatne i zawodowe sprawy.
Nie ustawaj więc w modlitwie za Was, myślę, że to będzie dla Was tylko na plus, jak by nie wyszło.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: