logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem?
Autor: Katarzyna (19 l.) (---.lublin.mm.pl)
Data:   2014-02-13 02:43

No własnie...przeznaczenie czy kara boska? Mam 19 lat i w życiu doświadczyłam bardzo wielu przykrości, upokorzeń.Boję się żyć dalej, bo uważam, że "Im dalej w las, tym więcej drzew". Od dziecka miałam różne problemy... na samym początku choroby, trudności z nawiązywaniem przyjaźni, wiele upokorzeń ze strony rówieśników jak i z rodzinnego domu..było naprawdę ciężko i dalej jest. Zastanawiałam się czy to moja wina czy... jakaś kara za grzechy, a może jest mi przeznaczone żebym tak właśnie cierpiała..?tylko dlaczego? Dlaczego inni ludzie potrafią się cieszyć życiem, a ja nie mogę tylko siedzę i płaczę? Wspominam tylko złe rzeczy, bo tych dobrych to chyba nie było. Ten ciężar to zbyt wiele dla mnie i ciągle wracam do myśli o odebraniu sobie życia. Z jednej strony nie chcę się zabijać, bo nie chcę pójść do piekła, ale nie chcę też tu żyć, bo to dla mnie jak piekło na ziemi..nie mam się komu nawet wyżalić, bo ludzie są głusi na moje wołanie o pomoc. Nie miałam nigdy chłopaka, ojciec mnie porzucił, nie mogę nawiązać żadnych znajomości/przyjaźni pomimo wielu prób...ludzie odrzucają mnie, matka też nigdy nie okazywała mi uczuć. Nie wiem co to matczyna miłość, troska... Jest tego naprawdę wiele i jest mi z tym potwornie źle. Proszę ...powiedzcie dlaczego tak jest... dlaczego tak się dzieje?

 Tematy Autor  Data
 Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Katarzyna (19 l.) 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Śćondarzeb 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy A. 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Franciszka 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy pomidorek 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Izabella 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Gosia 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Łukasz 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy coż 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy xc 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Paweł 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy Winnie 
  Re: Czy cierpienie jest moim przeznaczeniem? nowy coż 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: