logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie?
Autor: adam (---.17-1.cable.virginm.net)
Data:   2015-05-24 09:17

Sam miałem podobny problem z tym. Spowiednik zerwał ze mnie plastry słowami "Boś nie wybaczył jemu". Po tych słowach nie mogłem nic z siebie wydusić.
Gdy wróciłem do domu za każdą osobę, która mnie zraniła postanowiłem odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia z prośbą, bym ja tej osobie przebaczył oraz by on / ona mi wybaczyli rany zadane przeze mnie.
I tak modliłem się przez kilka dni, może z tydzień. Wiesz, że wybaczyłem? Że rany zadane przez te osoby już nie bolą?
Oczywiście ciężko jest się modlić za wszystkich, którzy nas poranili. Poranieni od dziecka chodzimy, ale wystarczy, że znasz osoby, które cię w jakiś sposób mocno poraniły i za nie się módl:
- o łaskę przebaczenia im,
- o łaskę, by te osoby przebaczyły tobie
Możesz sobie nawet listę takich osób zrobić.
Tak ważna jest modlitwa za nieprzyjaciół. Nawet jeśli ci ludzie nie zmienią się z dnia na dzień, w twojej duszy będzie ci lżej.
A na zakończenie powiem ci, że kiedyś żyłem w niezgodzie z moim sąsiadem. Co chwila kłótnie i awantury, ciągle mu coś nie pasowało. Po kolejnej awanturze, którą on wywołał postanowiłem odmówić różaniec jako zadośćuczynienie za tę awanturę. Nigdy, nigdy się nie spodziewałem, że ów człowiek na następny dzień z samego rana otworzy drzwi, stanie mi na drodze na korytarzu i nie przepuszczając mnie wyciągnie rękę i.... przeprosi.

 Tematy Autor  Data
 Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy dorota 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy adam 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy Joanna 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy Maciej 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy pomi 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy Esterka 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy wieslaw 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy Ј 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy Franciszka 
  Re: Jak przebaczyć nieodwracalne przewinienie? nowy Kasia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: