logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chce kochać ale nie potrafi?
Autor: Wiktoria (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-12-27 23:16

Moją miłość poznałam w Boże Narodzenie, będąc jeszcze w związku z innym. Ale natychmiast się zakochałam i nie mogłam myśleć już o nikim innym tylko o panu A (21 l.), zerwałam z panem B (bardzo go przy tym raniąc). Będąc z Panem A czułam się taka szczęśliwa, przekonywał mnie o swojej miłości na każdym kroku wszystko co chciałam to miałam. Był przy mnie w ciężkich dla mnie chwilach gdy zachorowała moja mama był dla mnie jedyną ostoją i promykiem szczęścia w moim pełnym zmartwień życiu ,tak strasznie się cieszyłam że Bóg zesłał mi kogoś takiego. Az tu nagle po 11 miesiącach on mi mówi że chciałby mnie kochać ale nie potrafi. Nie mogę tego zrozumieć :( zbytnio się nie kłóciliśmy, chodziliśmy razem do kościoła. Na początku współżyliśmy lecz później stwierdził że ma po tym wyrzuty sumienia i chce związać się ze mną bardziej emocjonalnie i żyć w czystości. Nie wiem co się stało :( Chcę by się opamiętał i do mnie wrócił ,z drugiej strony boję się żyć w zgubnej nadziei. Chciałabym wiedzieć czy można wymodlić sobie miłość drugiej osoby, jeśli ona mówi
że to już nie ma sensu i zrywa. I czy to możliwe tak nagle z dnia na dzień przestać kochać,czy on się zagubił, czy od początku mówiąc mi to wszystko i będąc ze mną dzień w dzień kłamał.Czy on potrzebuje odpoczynku. To nie możliwe żeby to skończyło się tak szybko. Czy to kara za to że wcześniej zraniłam chłopaka B.

 Tematy Autor  Data
 Chce kochać ale nie potrafi? nowy Wiktoria 
  Re: Chce kochać ale nie potrafi? nowy adam 
  Re: Chce kochać ale nie potrafi? nowy Tionne 
  Re: Chce kochać ale nie potrafi? nowy Ј 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: