logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła?
Autor: Krystian (13 l.) (---.proflink.pl)
Data:   2017-11-25 17:14

Mam katar, lekko piecze mnie gardło, boli mnie teraz głowa i lekko osłabiony - przeziębiłem się. Nie wiem jak jutro będę się czuć ale jak będę słabszy, będzie mi przeszkadzał katar itp i jak nie pójdę do kościoła to nic się nie stanie?

 Tematy Autor  Data
 Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Krystian (13 l.) 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Estera 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Krystian 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Hanna 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Krystian (13 l.) 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Hanna 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Kitty 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy orelka 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Hanna 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy orelka 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Estera 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Kitty 
  Re: Przeziębiony. Czy nic się nie stanie jak nie pójdę do kościoła? nowy Magda 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: